Přejít na obsah

Aktivace Kombi komfort


Návštěvník Dahak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jaku
Jo, ale jen za predpokladu ze internet funguje. :wink:

Není to přesné, nevím jak toho dosáhli, ale modem je zvlášť konfigurovaný pro datovou a zvlášť pro hlasovou službu.

Je tedy možné (ověřeno na vlastní kůži), že internet nefunguje a telefon ano.

Samozřejmě, že může být jiná závada, jako překopnutý kabel, a nebude fungovat ani telefon a asi ani televize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
Kdyby me technik rekl ze to nabehne za 48 hodin, tak bych i s tim novym modemem kopl dopl doprdele,

pokud neni zadny problem , tak to do hodiny musi nabehnout, jenze UPC v tom ma ted bordel a to neskutecnej. :thumbdown:

Techniky kopat do prdele nedoporučuji,ani jim jinak bránit v odchodu,jsou to vesměs najatí externí dodavatelé a vícemenně jsou v tom nevinně.Souhlasím s tím,že UPC ma v tom bordel a neskutečnej.Nechápu jak je možné opakovat stále stejné problémy-mám na mysli nefukčnost internetu po zapojení modemu technikem-Telecom v dobách budování kabelové sítě a zřizování tel.přípojek měl vyčleněného pracovníka na konkrétní ústředně a tomu volali externí pracovníci,kteří přípojky zřizovali a ověřovali funkčnost a až pak se podepisovala smlouva a mohli odejít.Tento stav je zaviněn UPC a ne techniky,kteří jdou připojit modem.Připadá mi,že UPC tento stav vyhovuje a ani s tím nic dělat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim ze za to technici fakticky nemuzou, ze je problem na strane UPC, jenze jeste donedavna platilo, ze technik prijel, zapojil modem a pockal az to nabehne, pak se podepsalo predani funkcni sluzby a odjel,

dneska to zapoji a zmizi a klient pak marne nekolik dni ceka a nakonec se jeste musi telefonicky domahat aby to UPC vubec rozchodilo, kdyby se jednalo o par pripadu tak se to da omluvit, ale tady to vypada ze s tim pa problem minimalne kazdy druhy.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Jako zákazník s tím nic nenaděláš,můžem si tak o tom jedině pofňukat tady na foru nebo od UPC odejít a pak si přečíst,že UPC je nejlépe hodnocený internet za léta 2005-2010.A co r.2011? a r.2012?Myslím,že bude opět nejlepší a to je hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no počkat... internet od upc je skutečně nejlepší a svůj významnej podíl na tom má dostupnost... jakej jinej poskytovatel v česku ti dá za relativně slušný peníze stabilní rychlost za hranicí 100 Mb/s a k tomu přes 80 tv stanic :?: ty různý lokální konkurence sou v některejch případech nepochybně dobrá alternativa a vytvářejí konkurenční prostředí, ale když sou jenom v pár barácích na pár sídlištích, na nejlepšího poskytovatele to nebude ani kdyby dávali za stovku měsíčně 1/1 Gb/s...

dlouhodobá tragedie upc internetu je ten upload, ale škoda mluvit, snad se situace aspoň za rok zlepší (to je moje přání, jestli něco bude, nevim)... že s 10 Mb/s může nenáročnej klient při příležitostnym odesílání přežívat i delší dobu je věc jiná, ale to samý se dá říct o 10 Mb/s stahování...

 

ta instalace od zavedení balíčků je průser jako prase, jelikož firmware v epc3208 už svý problémy vyřešil, problémy s aktivací služby budou nejspíš administrativního rázu... když chce klient ke stávající službě (např. tv) do balíčku aktivovat internet a telefon, tak se to musí prej dělat postupně, nejdřív změnit televizní nabídku, potom udělat internet a pak telefon a to zabere i několik dnů... údajně ten databázovej systém je nějaká ošizená verze, takže nejsou k dispozici moduly, který by řadě problémů předešly a tu aktivaci usnadnily a urychlily... něco v tom smyslu sem před časem zaslech, jestli to tak skutečně je a pořád to platí, nevim, takže brát s rezervou :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Co se týče UPC internetu, buďte za něj rádi, měl jsem ho 5 let a nikdy žádný problém. Po přestěhování musím fungovat na téhle nestabilní hrůze, bo tu nic jiného není. Podle smlouvy bych měl mít 5/5

 

1653999197.png

52673533.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
YABAKA jestli si chceš od technika přebírat funkční připojení, tak to abys mu mnohdy vyčlenil pokoj, kde může pár dní spát. Já mám tenhle týden 2 nefunkční internety, jeden z úterka, druhý ze středy a nejdou do teď.

Několik přípojek od UPC jsem už zažil a nikdy neodcházel technik s tím, že by mně nechal polotovar. To by si to zase mohl pěkně odmontovat a sbohem. Ale když si to někdo nechá líbit, tak prosím. Jenom nechápu na co si pak vlastně stěžuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
no počkat... internet od upc je skutečně nejlepší a svůj významnej podíl na tom má dostupnost... jakej jinej poskytovatel v česku ti dá za relativně slušný peníze stabilní rychlost za hranicí 100 Mb/s a k tomu přes 80 tv stanic :?: ty různý lokální konkurence sou v některejch případech nepochybně dobrá alternativa a vytvářejí konkurenční prostředí, ale když sou jenom v pár barácích na pár sídlištích, na nejlepšího poskytovatele to nebude ani kdyby dávali za stovku měsíčně 1/1 Gb/s...

dlouhodobá tragedie upc internetu je ten upload, ale škoda mluvit, snad se situace aspoň za rok zlepší (to je moje přání, jestli něco bude, nevim)... že s 10 Mb/s může nenáročnej klient při příležitostnym odesílání přežívat i delší dobu je věc jiná, ale to samý se dá říct o 10 Mb/s stahování...

 

ta instalace od zavedení balíčků je průser jako prase, jelikož firmware v epc3208 už svý problémy vyřešil, problémy s aktivací služby budou nejspíš administrativního rázu... když chce klient ke stávající službě (např. tv) do balíčku aktivovat internet a telefon, tak se to musí prej dělat postupně, nejdřív změnit televizní nabídku, potom udělat internet a pak telefon a to zabere i několik dnů... údajně ten databázovej systém je nějaká ošizená verze, takže nejsou k dispozici moduly, který by řadě problémů předešly a tu aktivaci usnadnily a urychlily... něco v tom smyslu sem před časem zaslech, jestli to tak skutečně je a pořád to platí, nevim, takže brát s rezervou :)

Se vším co jsi tady napsal souhlasím,ale nejrozšířenejší a s největším pokrytím nutně neznamená nejlepší a ještě dodám že operátoři a KC je celkem průser.Jen tak pro zajímavost zde uvedu odkazy na naše místní lokální providery,kdyby to někoho zajímalo-http://numeri.eu/ ,http://www.internext.cz/

Jsem dlouholetý zákazník,ale UPC jako už není to co bylo,takže já jsem připraven i na alternativu,že vyzkouším lokální konkurenci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
YABAKA jestli si chceš od technika přebírat funkční připojení, tak to abys mu mnohdy vyčlenil pokoj, kde může pár dní spát. Já mám tenhle týden 2 nefunkční internety, jeden z úterka, druhý ze středy a nejdou do teď.

Několik přípojek od UPC jsem už zažil a nikdy neodcházel technik s tím, že by mně nechal polotovar. To by si to zase mohl pěkně odmontovat a sbohem. Ale když si to někdo nechá líbit, tak prosím. Jenom nechápu na co si pak vlastně stěžuje.

Takže díky za radu,jestli bude někdy nějaké příště,tak pošlu technika s polotovarem do prdele a pak si můžu stěžovat na co?Že by na zaplacení zbytečného výjezdu technika?Nebo na to že technik je blb?YABAKA nám poradí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo
Několik přípojek od UPC jsem už zažil a nikdy neodcházel technik s tím, že by mně nechal polotovar. To by si to zase mohl pěkně odmontovat a sbohem. Ale když si to někdo nechá líbit, tak prosím. Jenom nechápu na co si pak vlastně stěžuje.

 

Dříve se internet rozbíhal ihned po registraci, ale letos na jaře se české UPC stalo pokusným králíkem při testování nového systému a v něm to tak bohužel nefunguje. Až budeš potřebovat vyměnit modem, tak to pochopíš. Druhá věc je ta, že technik má povinnost ověřit si funkčnost (je na něm jak), ale většina na to kašle.

Upraveno uživatelem Kulombo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...