Přejít na obsah

Výpověď smlouvy -> Infolinka -> vrácení modemu technikovi


Návštěvník Pepa2

Doporučené příspěvky

Ale stejně, to opravdu není nikde možnost jim to předat osobně - vždyť někde musí sídlit, v každém kraji musí mít své pobočky ??? Nebo jsou to marťani, kteří na Zemi mají pouze jednu doručovací adresu a UPC síť spravují z Marsu a jinak se na Zemi nezdržují? Vždyť u nich ten balík od pošty také někdo musí převzít. Tak prostě přeskočím ten článek v řetězci a místo od pošty to ten dotyčný u UPC převezme ode mne osobně. Přece uschování podacího lístku také nemusí být 100 % - můžou např. argumentovat, že v balíku nebylo vše nebo se balík může ztratit takže musím ještě myslet na to, aby mi poslali nějaké potvrzení o převzetí - což jsou všechno při daných lhůtách týdny a týdny času atd. atd. Při osobním převzetí je vše hned vyřízeno a mám o starost méně. Pokud už se to nějakým způsobem podaří vrátit technikovi tak ten mi přece také podepíše nějaký potvrzovací dokument o vrácení a je to pro mne tímto definitivně uzavřené a nemusím se strachovat jestli jim to už přišlo případně volat ještě na jejich info linku jestli je to už odepsané z mého účtu atd.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

K čemu by měli mít pobočky a platit na nich další a další zaměstnance? Jenom proto, že někdo neumí koupit na poště krabici za 15Kč, vložit modem a poslat? :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Z čeho ten tvůj pocit o rozhazování pramení? Jinak ale nějaký skladník v Nymburku je většině lidí stejně houby platný, protože náklady na přepravu dalece převýší cenu zásilky u České pošty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale stejně, to opravdu není nikde možnost jim to předat osobně - vždyť někde musí sídlit, v každém kraji musí mít své pobočky ???

Zarizeni lze vratit jedine a pouze pres postu, pobocky UPC nejsou vybavene pro styk s klienty.

Maximalne lze zarizeni vratit technikovy pri nejake vymene kus za kus.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z čeho ten tvůj pocit o rozhazování pramení? Jinak ale nějaký skladník v Nymburku je většině lidí stejně houby platný, protože náklady na přepravu dalece převýší cenu zásilky u České pošty.

joo, kdyby pocit :lol:

tady přece nejde o cenu, ale o to, že někdo poště prostě nevěří a jakýkoliv záruky sou k ničemu, když to pak znamená další zařizování... já bych si klidně taky udělal příjemnej vejlet, ač s krabicí, jednoduše předám, dostanu podepsanej papír, projdu okolí, udělám pár fotek a jedu zase dom :cool:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Když někdo nevěří České poště, tak klidně může využít služeb jiné přepravní společnosti. A pokud má panický strach z doručování zásilek touto cestou obecně, tak by se měl asi obrátit na svého ošetřujícího lékaře, ten už bude vědět co a jak :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě nejvíc prostě děsí to, že nějaký podací lístek je v případě zpětného dokazování málo průkazný. Podepsaný dokument v případě hrozby exekuce při osobním předání je mnohem více průkaznější - a o to hlavně jde, vždyť UPC se s tím taky nemaže a i oni dělají chyby, kvůli kterým člověka můžou poslat do exekuce (a žádný ošetřující lékař Vám rozhodně potom nepomůže). Bez osobního předání, kdy protistrana si přejímané věci zkontroluje a stvrdí podpisem, že tam je všechno, může kdokoliv stále tvrdit (i přes existenci nějakého podacího lístku, který nic takového nedokazuje), že tam např. nebylo všechno. Viz např. problémy uvedené v tomto vlákně dříve kdy dokonce operátorka chybně stále uváděla, že zařízení je odepsané z účtu, ale ve skutečnosti stále nebylo.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • TV Komplet
  • CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Když se může zpochybnit obsah balení a podací lístek, což samozřejmě chápu, je nějaký problém s tím po nějaké době poslat UPC doporučený dopis, aby mně potvrdili převzetí ? Já jsem to udělal, když jsem se stěhoval a takový dopis na originálním papíře s razítkem jsem od nich obdržel a jsem v klidu. Nebo na tohle dneska nereagují ? Potvrzení po mailu nevěřím, neboť v případě žaloby nemá mail žádnou důkazní hodnotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...