Přejít na obsah

Výpověď smlouvy -> Infolinka -> vrácení modemu technikovi


Návštěvník Pepa2

Doporučené příspěvky

Jo všeobecný podmínky to je skvělý blábol, chtěl bych vidět toho kdo to všechno četl a porozuměl tomu!

Ty jsou pro právníky ne pro lidi.

Ale ta finta s tím PO boxem je skvělá, pošlete nám to na adresu PO BOX. A kde je ve všeobecných podmínkách, že to z něj někdo vybere.

To tam můžou mít měsíc a všem se chechtat. Proč to asi v 21. století nejde zrušit emailem? aha, no právě proto aby to trvalo co nejdýl a UPC se napakovalo.

V civilizovaný zemi by se snad za to, že nevyužívám službu, protože jsem odstěhovaný platit nemělo. Platím za to co mám a ne za to co bych mohl mít.

Prostě bordel - jakej pán takovej krám. :salut::puker::puker::puker::puker::puker:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Admin fora, asi zaměstnanec UPC ne.

Tak PO BOX finta - to je jasný, asi blbě vidím ale kde tu máš ty adresy s PO BOXEM prostě dezinformace aby nikdo nestihl včas něco doručit.

Věnoval jsem čtení fóra hodinu kolem plateb a ukončení, není divný, že žádný ze zákazníků UPC nechválí jak to UPC vyřídilo k jeho spokojenosti?

Teď mi právě poslali dotazník jak jsem byl spokojený s vyřízením telefonátu. To jsou borci prej že aby zkvalitnili služby.

Přitom ta holka na druhý straně telefonu jen papouškovala ne nejde to, musíte zaplatit, přišlo to pozdě, emalem nic nelze vypovědět, a tak dál...

Ani jednou sorry milý zákazníku, vážíme si, že nám platíte včas, to by asi nešlo co? Prostě chytli jsme tě, tak cvakej my to máme ve smluvních podmínkách a je to. Moc se mi líbil příspěvek kde chtěj prachy za mrtvýho - vyšťáraj dědice a ty musej cvakat za služby neposkytnutý mrtvýmu, fakt hustý. Lituju ten půlmilion zákazníků ve spárech tohohle gangu. Takže cvaknu 3 měsíce za kabelovku a internet v bytě ze kterýho jsem se odstěhoval to jsem debil co? Nebo ne?

:cheers::salut::salut::salut::puker::puker::puker:

Obchdní rejstřík tady je:

 

IČ: 00562262

obchodní firma: UPC Česká republika, s.r.o.

právní forma: 112 - Společnost s ručením omezeným

sídlo: Závišova 502/5, 14000 Praha 4 - Nusle

stav subjektu: aktivní subjekt

datum zápisu: 4.1.1991

 

Statutární orgán:

 

jméno: Václav Bartoň, datum narození: 20.6.1960

funkce: jednatel

bydliště: Rozvadovská 1117/6, 14000 Praha 4

ve funkci: od: 1.1.2012

 

jméno: Ing. Petr Procházka, datum narození: 18.10.1975

funkce: jednatel

bydliště: Pod Kaštany 1107/19, 16000 Praha 6 - Bubeneč

ve funkci: od: 1.1.2012

 

jméno: Vladimíra Chlandová, datum narození: 23.7.1971

funkce: jednatel

bydliště: 26712 Chrustenice 172, okres: Beroun

ve funkci: od: 1.1.2012

Statutární orgánem jsou tři jednatelé. Jménem společnosti jednají vždy dva jednatelé společně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel, tak to je a nic s tim zrejme nenadelas, vypoved je nutne poslat vcas,

jeste loni slo sluzby UPC vypovedet i pres kontaktni fotmular, nyni uz jedine prostrednictvim posty.

Je to docela vychcanej napad, vytvorit takovou umelou prekazku, aby to dalo klientum vetsi praci , vyplnit a odklikat par kolonek na netu je otazka par minut,

ale sepsat vypoved, hodit do obalky, nalepit znamku a odnest ji do schranky, da mnohem vic prace a kvuly tomu si vypoved jiste rada klientu nakonec rozmysli a u UPC zustane a tem co to precejen odeslou, UPC jeste zavola a ukeca je na nizsi cenu.

 

Mimochodem nevi nekdo zda lze vypoved aspon odeslat faxem :?:

 

deltacarli > tobe bych doporucil aspon vcas zabalit a vratit UPC koncova zarizeni, i to ti muze usetrit par korunek za pronajem.

 

PS: u UPC nepracuju, to bych zde nemohl byt nestranny.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Moc se mi líbil příspěvek kde chtěj prachy za mrtvýho - vyšťáraj dědice a ty musej cvakat za služby neposkytnutý mrtvýmu, fakt hustý. Lituju ten půlmilion zákazníků ve spárech tohohle gangu....

No, aniž bych UPC omlouval, Netbox účtuje mrtvému taktéž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...