Přejít na obsah

Výpověď smlouvy -> Infolinka -> vrácení modemu technikovi


Návštěvník Pepa2

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pepa2

Budu rušit služby UPC. Nevim jak moc infolinka bude trvat na vrácení modemu na adresu firmy LICY. Přesto se chci zeptat, jestli někdo ví, jestli se lze domluvit na vrácení technikovi. Kauzu "vrácení modemu a exekuce" je mi známá. Díky za příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, určitě to lze. Počítejte s výpovědní lhůtou a tím, že technik to může vyzvednout jen na té adrese kde byly služby a to od 1. do 7. dne od ukončení smlouvy. Pošlete výpověď např. teď a výpovědní lhůta Vám poběží do 30.10. 2011 a v termínu od 1.11. do 7.11 v pracovní dny je možno plánovat vyzvednutí s technikem. Popř. stačí poslat poštou a podací lístek poslat nascanovaný na UPC a po měsíci se dotázat zda vše OK. :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Analogové DVD
Popř. stačí poslat poštou a podací lístek poslat nascanovaný na UPC a po měsíci se dotázat zda vše OK. :)

 

No... toto sebemrkačství před UPC je nad rámec právního pořádku, ba co víc, nad rámec lidské důstojnosti. Pamatuji se, že se tu řešilo, že někdo poslal zařízení UPC (nebo Licu), a jeden řekl, že nic nedostal a druhý, že to poslal a že má srvzenku a že to prý nestačilo... tak to snad né. Mám stvrzenku a bodka.

 

Co je to za blábol posílat naskenovaný lístek UPC a ještě se po měcíci se dotazovat zda je vše OK? Co to zde Marek-26 mele? Já vím, že nežijeme v právním státě (žijeme v polo-právním státě), ale snad takováto primární debilina nespadá pod mafiánská chapadla a je řešitelná standardní cestou - mám stvrzenku o odeslání a bodka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...