Přejít na obsah

Výpověď smlouvy -> Infolinka -> vrácení modemu technikovi


Návštěvník Pepa2

Doporučené příspěvky

Návštěvník son

Nový příspěvekod Elnc » ned, 26.8.2012, 20:45

Jednak i ústní dohoda je dohodou a je zcela rovnocenná s dohodou písemnou (všechny hovory se nahrávají, což můžeš pro vlastní kontrolu provádět i ty) a druhak s reklamou na zloděje z O2 dost těžko uspěješ. Aspoň do doby, dokud budou nabízet ty svoje nehorázně předražené zvonkové dráty s mizernou rychlostí, místo kvalitního připojení na optice...

 

ústní i písemná dohoda mají 14-ti denní výpovědní lhůtu k odstoupení od smlouvy.Elnci a ty si myslíš,že O2 má v zemi zakopaný jen a pouze zvonkový drát a upc jen a pouze optiku????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jsou nejlepsi na trhu, ale mame zapotrebí ze sebe nechat delat idioty pro tu jednu stovku o kterou je O2

drazsi? Alespon ma zakaznickou linku a jedna feroveji.

O2 nabízí 25/2 Mbit/s za 600 Kč (časově omezená akční cena, plná je 850 Kč)

UPC má ve srovnatelné ceně (599 Kč / 799 Kč) rychlost 120/10 Mbit/s

Srovnatelná rychlost 30/1 Mbit/s stojí 399 Kč / 499 Kč

 

Nevím co by mi muselo UPC udělat abych za těchto podmínek dal přednost VSDL od O2.

  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • Jiná služba
  • už nic
  • Praha - Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

son: V zemi můžou mít co je libo, ale k lidem ať dotáhnou pořádnou rychlost a ne takovou předraženou hrůzu. A to se zvonkovým drátem půjde jenom stěží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Příspěvekod Marek-26 » úte, 28.8.2012, 08:13

Většina ISP nemá jen své rozvody (optiky), ale pronajímá si i kapacitu právě třeba od ČD Telematika a podobných firem.

 

Ano tak to funguje,proto nemám rád když se tady většinou srovnává jen upc s O2.Jsou i jiní poskytovatelé,kteří můžou být alternativou a leckde i lepší než upc,záleží na lokalitě.

5954afa2381c6_itaktojde.png.b2c60423ab38a296847e1bd27b77c841.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son

Logicky- když chci odejít od poskytovatele z důvodu nespokojenosti,tak přeci nepůjdu k někomu u koho bych byl ještě nespokojenější,no nevím pro mě velikost hráče na trhu je celkem u pr....

A jsem velmi rád,že tito 2 největší hráči nejsou zároveň jediní hráči na trhu,protože by jsme mohli dopadnout podobně jako tomu je u mobilních sítí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jenomže zdejší diskuze je na globální úrovni a ne o tom, kdo v nějakých Trboušanech něco poskytuje pro 10 lidí a 3 veverky, byť to jistě může být zajímavá věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník son
Pri odesilani baliku je jeste mozne, krom podaciho listku vyuzit sluzbu Elektronicke avizovani, nebo Dodejka, kdy vam posta posle oznameni o dodani zasilky na SMS ci email, nebo pisemne.

http://kzas.ceskaposta.cz/eep_zkal/Sluz ... =232#balik

 

Moje zkusenost s UPC je taková, ze provádí dohody predevsím ustne (s vyjimkou registrace novych klientu) a pak si je doplnují podle svych financních chutí...s velkym vysmechem.

Ano, jsou nejlepsi na trhu, ale mame zapotrebí ze sebe nechat delat idioty pro tu jednu stovku o kterou je O2

drazsi? Alespon ma zakaznickou linku a jedna feroveji.

 

:D Já z tohoto příspěvku pochopil,že nick krizekrrize chce a nebo odešel od upc k O2 a já svými příspěvky chtěl ukázat,ža existují i další alternativy-třeba i pro 10 lidí a 3 veverky,záleží kde člověk bydlí a jaký je výběr ISP.Nechce se mi věřit,že má na výběr jen ze dvou.Tak se omlouvám,že jsem to špatně pochopil a nevhodně vstoupil do diskuze,která je vedena na globální úrovni. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...