Přejít na obsah

Výpověď smlouvy -> Infolinka -> vrácení modemu technikovi


Návštěvník Pepa2

Doporučené příspěvky

Ja nechapu co zde porad resite, ve vseobecnych podminkach UPC ( http://www.upc.cz/pdf/VOP_UPC.pdf )je to napsano naprosto jasne:

 

2.7.1. Výpověď Smlouvy

Smlouvu můžete písemně vypovědět bez udání důvodu v 1 měsíční výpovědní lhůtě. Výpovědní lhůta začne běžet první den následujícího měsíce po tom, co nám doručíte Vaši výpověď Smlouvy.

 

Pokud jste odeslal vypoved 26.9, tak driv jak 1.10. to tam stejne nemohlo byt, kdyz 28.9. byl statni svatek.

Takze z meho pohledu je vse vporadku a smlouva vam zanikne na konci listopadu 2012.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dá se to udělat tak že? Pošlu výpověď do 31.10 ...a ted měsíc výpovědní lhůta...a za 14 dní co pošlu výpověď už s předstihem vrátím zařízení? Prostě stejně budu mít už net od někoho jiného takže ty zařízení nechci ..abych se nedostal do 7 denní tísně ..a nedošlo to později..Je to na škodu ty zařízení vrátit dřív? ...radši?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz to tu pred rokem nekdo psal jak to funguje s vracenim:

Po ukončení smlouvy dochází k zaslání upomínky po cca měsíci. Pak se další skoro měsíc čeká jestli se náhodou zařízení nevrátí. V této době když se modem vrátí je to stále bez sankce. K ČIK a podobným to jde někdy až za půl roku.

 

Ale teoreticky pokud zarizeni vratis zavcas, tak bys mohl i usetrit za poplatky za jejich pronajem, pokud uz je nebudes potrebovat.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, řešila se tu prosím záležitost popsana ve všeobecných podmínkách kontkretně ta, kde se píše, že vývoď je platná od převzetí výpovědi? Tohle je tragické a UPC si zřejmě si převzetím pošty hlavu neláme.

 

Můj připad je ten, že jsem výpověd odeslal 26.9. a dnes jsem se dozvěděl, že ji evidují od 2.10. což je třetí doručovací den. Řešil se tento případ zjevného odírání?

26.9. 2012 jste donesl na poštu. Pošta převzala, ale až druhý den tedy 27.9. 2012 odeslala z pobočky na pobočku. Pak už žádný pracovní den nebyl. Co se tedy divíte, že obdrželi až další měsíc? Mohl jste využít i jiný, rychlejší způsob písemné výpovědi :)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UPC tragedie, uplně stejně jsem narazil, při stěhování v srpnu jsem se zašel zeptat zda maj na nový adrese drát - ne. Co bude se zrušením - odpověď obchodních zástupců při stěhování se to zruší ihned v pohodě. Není tam služba dostupná. OK volám jim na UPC v září jak s ukončením ??? jo milej pane písemně a je to od doručení. OK byl jsem pryč dal jsem to na poštu doporučeně 26.9.2012. Blbost maj to ošéfovaný došlo to 1.10.2012 na PO BOX 53 na Žižkov tu adresu mi poslali. Jo ale s...ě tam maj udělaný přeposílání na Prahu 4, tkže další den v pr....li a je to jsme v suchu další blb se nechal nachytat.

Pokud si někdo myslí, že to nějak vysvětlí, že byl napůl mrtvej ve špitálu atd... tak je blázen z jiný planety. Nacvičená opice co tam je na drátě mele dokola písemně a platí to další měsíc od doručení.

Nezaplať a oni to prodaj tý právnický smečce co tě oholí dohola - byznys jako bejk. No prostě český podnikání se stalo hnusem a UPC to je jeden z nich. Takže příště raději do jeskyně a čučet do ohně (než to zdaněj).

Moje ponaučení UPC již nikdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...