Přejít na obsah

Výpověď smlouvy -> Infolinka -> vrácení modemu technikovi


Návštěvník Pepa2

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Jelikož mi k 30.6. končí podnájemní smlouva, chci v tomto místě zrušit internet UPC Fiber Power 30.

 

Zajímalo by mě, jestli mám opět očekávat návštěvu technika k deaktivaci UPC skříňky a zásuvky v domě a v jakém časovém horizontu po odeslání výpovědi smlouvy.

 

Jde mi především o to, že po 30.6. již nebudu mít k tomuto místu přístup a domluva s majitely by byla další obtíží.

 

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud rušíš smlouvu, tak se nestarej o odpojování kabelu v rozvodné skříni, ale spíše o to jak vrátíš modem - tedy lépe řečeno o odeslání modemu do Nymburka.

Jak se UPC dostane k bedně je jejich problém a starost. Ty prostě ukončíš smlouvu.

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Vrácení veškerého zapůjčeného zařízení na adresu:

 

UPC Česká republika, s.r.o.

 

Kostomlátecká 20/39

 

288 02 Nymburk

 

 

Opravena právní forma společnosti po upozornění :-)

Upraveno uživatelem lejno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,chtel bych se zeptat jestli nekdo nevi kde muzu najit formular na vypoved smlouvy(predtisteny)na strankach upc jsem nic nenasel,,,,nebo musim napsat vypoved rucne a poslat jim to.dik za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Pri odesilani baliku je jeste mozne, krom podaciho listku vyuzit sluzbu Elektronicke avizovani, nebo Dodejka, kdy vam posta posle oznameni o dodani zasilky na SMS ci email, nebo pisemne.

http://kzas.ceskaposta.cz/eep_zkal/Sluz ... =232#balik

 

Moje zkusenost s UPC je taková, ze provádí dohody predevsím ustne (s vyjimkou registrace novych klientu) a pak si je doplnují podle svych financních chutí...s velkym vysmechem.

Ano, jsou nejlepsi na trhu, ale mame zapotrebí ze sebe nechat delat idioty pro tu jednu stovku o kterou je O2

drazsi? Alespon ma zakaznickou linku a jedna feroveji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jednak i ústní dohoda je dohodou a je zcela rovnocenná s dohodou písemnou (všechny hovory se nahrávají, což můžeš pro vlastní kontrolu provádět i ty) a druhak s reklamou na zloděje z O2 dost těžko uspěješ. Aspoň do doby, dokud budou nabízet ty svoje nehorázně předražené zvonkové dráty s mizernou rychlostí, místo kvalitního připojení na optice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...