Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

do modemu můžeš připojit jedno jediný zařízení a je jenom na tobě, co to bude... víc jich ani nejde, protože modem má jenom jeden lan port :lol: dokonce ani ip adresa by se ti změnit neměla, protože ta se váže na mac adresu zařízení za modemem, což bude pořád ten samej router, kterej bude odpojenej maximálně pár minut po dobu výměny... technik bude nejspíš testovat zapojení modem - pc, ale pokud bude ochotnej a mít dost času, třeba to zkusí i přes ten router... do pc se samozřejmě nic neinstaluje, ovladače na síťovku už nainstalovaný máš... řek bych, že se neni čeho bát :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimalo by me, jakou max rychlost zvlada modem WebStar, ktery v soucasnosti pouzivam se sluzbou 25M. Napadlo me totiz, prejit na novy balicek, ale ponechat si stary modem. Pokud by zvladal nejakych 50MB, bohate by to stacilo.

Modem byl mel zvladnout nejakych 56 Mbit, ale jde o to ze podporuje pouze standart DOCSIS 2.0, kdezto nove modemy bezi na 3.0

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehovoříš pravdu.

Já mám UPC -televizi,telefon a Fiber 25. K dodanému modemu od UPC jsem si připojil starý wifi modem ( od O2, který mi zbyl po odhlášení jejich veškerých služeb a který jsem si zaplatil ) Huawei Echo Lite HG 520i ( píšou, že je to sračka jsou na trhu kvalitnější) . Mám doma vybudovanou klasickou Wi-Fi síť, připojím si jak PDA, noťas, telefony s wifi a pod. Je to o tom, pohledat dobře na internetu - jak připojit, jak nastavit a připojit PC. Maká mi to více jak 1/2 roku bez závad a výpadků.

Bavime se o modemu, ktery dodava UPC, co si pripojiz za nej je uz tvoje vec, ale modem vzdy dovadava UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro klasik a komfort na netu zatim nejsou letáky :(

klasik je obdoba starteru, komfort je obdoba standardu, obsahuje navíc všechny discovery kanály...

Ten nazev Kombi Klasik zas vymyslel nejakej trotl, ted se bude akorat plest analogova nabidka Klasik (ktera jeste nekde bezi) s timhle novym balickem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrsms

Ještě jednou díky, tak já to risknu... protože teď platím stejně, net poloviční rychlost (o odchozím ani nemluvě), TV polovic... Snad to tedy bude ok šlapat :-) Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
No to je dobré, tak se spustí nová nabídka a ani se přesně nesdělí , co je obsahem. Udivuje mě, že to řadě zde diskutujících ani nevadí a vesele přeobjednávají... .

 

Ono je to vlastně jedno, jestli ti někdo řekne co je obsahem balíčku nebo ne.

Za tu dobu co mám kabelovou televizi už pár stanic odešlo a přišly jiné.

Nikde nemám uvedeno jakou stanici mi musí (kromě must carry) dodávat.

Ve smlouvě je maximálně uvedeno "Starter, Standard nebo Supreme".

Nemyslím to na všechny majitele, ale dost lidí se Supreme se podiví, kam jim zmizí "erotika". :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sotva otevřu na stránkách UPC balíček kombi klasik, tak jsem hned nasraný. Už vidím, jak budu lidem při instalaci vysvětlovat, že základní CV5000 HD kanály neumí.

 

A jestli ty CA moduly budeme dodávat my technici, tak taky děkuju pěkně. Každá TV se ladí jinak, navíc je mi jasné, že polovina lidí, co si je objedná, bude mít jenom DVB-T tuner.

CA Moduly budou dodávat technici :)

No ale to je pak už chyba zákazníka, že si pronajme/koupí špatné zařízení. Popis k nim mají dostatečný.

Tak já jsem při sloučení karnevalu s upc vratnou zálohu za modem zpět nedostal a ani nikde o něčem takovém neslyšel.

Vratnou zálohu ti dají do vyúčtování hned jak vrátíš stávající modem :)

Tak mi volali z UPC a nové balíčky u nás prý nejdou objednat. (v dostupnosti na webu to prošlo) Tak by mě zajímalo kolik bude stát balíček 25 + standard.
Lokalita? Je možné že u Vás není ještě ED3 :? Pokud je, neviděl bych problém.
Chapu to s tim poplatkem za vymenu spravne tak, ze kdyz mam ted samostatne tv a internet a nejsem, co se tyce tv, upsany na nejakou delsi dobu, staci mi ukoncit sluzbu tv a pote objednat balicek a nemel bych tech 650 Kc platit? Na infolince mi to potvrdili, ale nerad bych pak zjistil, ze je jeste nejaky dalsi poplatek, ktery jsem prehlidnul...
A proč si neobjednat ještě telefon? :) Bylo by to hned a ne až za měsíc. A s nižšími náklady.
Ještě dotaz zda to správně chápu kdyř čtu info u Balíček KOMBI KOMFORT.Výměna modemu je zpoplatněna částkou 650 Kč. Částka se neúčtuje v případě, kdy si klient zakoupením balíčku Kombi Klasik doobjednává novou službu. Pokud teď mám jen internet FP25 a objednám si balíček KOMBI KOMFORT (FP60+DTVKomfort) znamená to tedy že nemusím platit ten poplatek 650Kč za výměnu modemu?

A je možné si takto objednat balíček KOMBI KOMFOR s tím že nechci aby mi dodali STB ?

Pokud máte jen net, 650Kč platit nebudete. A když si objednáte i telefon, tak ani těch 190,- ne :)

Ahoj, měl bych jeden dotaz, spíše technického rázu....

Předem díky, Petr

Technik prostě vezme starý modem a místo něj dá nový. Žádná změna v zapojení pro Vás. A když si vezmete i telefon, tak ani 650Kč.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...