Přejít na obsah

Nové rychlosti


Návštěvník Ladik02

Doporučené příspěvky

Návštěvník Anonym

Super, dík. Takže můj horký favorit bude ten Cisco bez wifi za 1 299 Kč cisco 3212 , páč wifi router mám kvalitní a dvoupásmový ( 2,4 a 5 GHz ) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vojtechmm

Není ten telefon basic za 1,- Kč brán jako "výhoda". Já se fakt v těch jejich slevách nevyznám. Aby pak neúčtovali za telefon Basic plnou cenu, tedy 222,- Kč měsíčně

 

Tak podle informací z kontaktní linky to za 1 Kč nejde...Je údajně nutné dokoupit nějakou službu za plnou cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Pokud si nyní pořídím nový Kombi balíček, zaplatím 650 Kč za výměnu modemu, bude možné si ho poté odkoupit se slevou 650 Kč?

 

Popřípadě, není možné zaslat modem poštou, aby nemusel jezdit technik? Nebylo by na škodu udělat tzv. samoinstalační balíčky. Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kynio

to těžko, musel bys hned teď. Jinak momentálně nejsou wifi modemy skladem, takže odkup není možný. Dnes jsem to zjišťoval, proto jsem odvolal příjezd technika na výměnu modemu. Raději ho odkoupím, než zaplatit 650 a pak ještě do nich cpát 69Kč měsíčně..Prý si mám zavolat ke konci září

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Barbucha

Zdravim,

 

chtel bych se zeptat, momentalne mam net (10Mb) + tv (standart+extra)

Kdyz bych chtel prejit na balicek Kombi komfort pujde k tomu pridat jeste extra (AXN Sci-fi)?

Navic mam tv s dvb-c, tudiz bych nechtel set top box.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...