Přejít na obsah

Problémy s DVR Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník barsalano

Doporučené příspěvky

Zdravim, ano tento STB je opravdu kousek :-) Zajima me, zzda to muze byt HDMI kabelem, ze se občas stane, ze mi při sledovani TV zmodra cela obrazkovka a musim resetovat STB? Zkousel jsem v TV dat kabel do hdmi1,hdmi2 a hdmi3 a je to úplne jedno.....diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Mě se to modrá celá obrazovka stává jen, když prvně zapnu Tv a potom stb. Řešením je restart stb případně vyndání HDMI kabelu a vložení zpátky nebo když se v době nahrávání sám stb zrestartuje.

  • Kabel 300 Mb/s
  • Super
  • Komplet
  • 3x CA modul, 1x Nokia, 1x Technicolor
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník natasss

Zdravím,po dlouhé době. Už jsem se smířila s neduhy tohoto přístroje, jakžtakž fungoval. Teď se však přidal jeden, který mi leze na nervy. Po sledování nahraného programu začnu sledovat reálný program, ale nejde přepnout na jiný. Stále stojí na tom původním programu.Musím STB vypnout a znova zapnout, abych mohla přepínat na další programy. Nejde s tím prostě hnout. Pořád stojí na tom programu, který jsem opustila, než jsem se začala dívat na nahraný film. A nebo se mi v polovině večera sám od sebe vypne a než se nabootuje, tak bych vyrostla.Pak ale ukazuje,že signal AV není dostupný. Znova vypnout a zapnout. Je to k zbláznění. Na silvestra jsem si nahrála dva programy a přes CA modul se dívala na to ostatní, protože se mi zakázaly programy z jiných frekvencí(nebo jak se to správně jmenuje). Protože STB má výhodu nahrávání něčeho a koukání na něco jiného, což CA modul nedovoluje. Nahrát může jen jeden program a nic jiného. STB všecko nahrál dobře, ale když jsem se na to následující den začala koukat, tak vypínal,bootoval-nervy u toho pochodovaly. Co s tím vypínáním jde dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife
Zdravím,po dlouhé době. Už jsem se smířila s neduhy tohoto přístroje, jakžtakž fungoval. Teď se však přidal jeden, který mi leze na nervy. Po sledování nahraného programu začnu sledovat reálný program, ale nejde přepnout na jiný. Stále stojí na tom původním programu.Musím STB vypnout a znova zapnout, abych mohla přepínat na další programy. Nejde s tím prostě hnout. Pořád stojí na tom programu, který jsem opustila, než jsem se začala dívat na nahraný film. A nebo se mi v polovině večera sám od sebe vypne a než se nabootuje, tak bych vyrostla.Pak ale ukazuje,že signal AV není dostupný. Znova vypnout a zapnout. Je to k zbláznění.

 

V posledních cca 10 dnech, se přístroj chová úplně stejně. Včera se nám navíc stalo, že při sledování nahraného pořadu, se zničeho nic přístroj sám vypnul. :-/

 

Odesláno z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník palox

Jsem si říkal že to s tím Kaonem nemůže být tak špatný,jak píšete,no dnes mi ho technik přivezl a kromě toho že vyhazoval pojistky po připojení koaxu od zásuvky upc,tak vůbec,ale vůbec nejede,ani neškytne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Jsem si říkal že to s tím Kaonem nemůže být tak špatný,jak píšete,no dnes mi ho technik přivezl a kromě toho že vyhazoval pojistky po připojení koaxu od zásuvky upc,tak vůbec,ale vůbec nejede,ani neškytne :D

 

Palox POZOR. Nemusí to byť vadný kus, ale porucha v elektroinštalácii. Pokiaľ je v elektrickej zásuvke alebo na predlžovačke prehodaná fáza a pracovný vodič a jedná sa o dvojvodičovú sústavu s pripojeným zemniacim kolíkom, tak sa na kostre objaví fáza ale zariadenie napriek tomu funguje. Ak sa k takto zapojenému zariadeniu pripojí uzemnený koax od UPC, tak zaberie poistka, ale zrejme vyhorí adaptér Kaona. Pred zapojením druhého kusa skontroluj elektroinštaláciu. Fáza musí byť len v ľavej zdierke zásuvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...