Přejít na obsah

Zvuk CT1 - nefunkční


pol241

Doporučené příspěvky

Návštěvník Analogové DVD
Tovarni nastaveni a znovu naladit kanaly by pomoct melo, jinak je problem jinde.

 

"Jinde" je tedy kde? Zaráží mně skutečnost, že těch pár lidí co si to tady přečte co s tím zvukem CT1 delat to snad vyřeší a ostatní stovky nebo tisíce lidí volají na zákaznický servis? Kolik z nich to zvládne resetovat, vymazat a znovu naladit? Kde má UPC na svých stránkách info o problému a jak ho řešit? Poslední aktualitu tam mají něco o 3D fotbalu. Jaký je poměr lidí bez CT1 zvuku a 3D vybavením+zájmem o sport? Teď bych to měl uzavřít morálním poučením, ale radši se na to vybodnu, můj diplomatický slovník "has run out of stock" vyjádřeno jazykem majitelů UPC. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska náhodou zjistil, že mi taky nejde zvuk u ČT1. Paradoxní je, že pokud si nahraju nějaký pořad, tak při přehrávání je to se zvukem. Protože STB používám jenom k nahrávání, tak než se mi bude chtít strávit večer přerovnáváním programů zpátky, asi zatím nechám tak.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • CH7465LG , CA modul, HD PVR, STB zmetek
  • Bílina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník delicz

ahoj, nesel nam zvuk na CT1. tak jsme podle rad zapnuli tovarni nastaveni, a naladili znovu vsechny kanaly. Ct1 zvuk ma, ale ejhle.... zmizel nam Barrandov, NovaCinema, PrimaCool, Public a kdovi co jeste. Ladime a preladujeme.... a nic... Ma nekdo podobny problem? Lenka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, nesel nam zvuk na CT1. tak jsme podle rad zapnuli tovarni nastaveni, a naladili znovu vsechny kanaly. Ct1 zvuk ma, ale ejhle.... zmizel nam Barrandov, NovaCinema, PrimaCool, Public a kdovi co jeste. Ladime a preladujeme.... a nic... Ma nekdo podobny problem? Lenka

Nedávejte automatické ale manuální ladění :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jpank

Málem jsem z toho měl rozvod. To fakt nemůžou nějak oznámit? Každou chvíli mi na TV svítí, abych nevypínal, že se aktualizuje - tak by se snad dalo i napsat, že zmršili zvuk ČT1 a že nezbývá než totální reset do továrního nastavení a po naladění ještě pyplačka se seřazením všech kanálů tak, jak to chce manželka... Nebudu používat silné výrazy, nejsem český politik.

 

Chtěl jsem se ale zeptat odborníků, co znamená (např. u ST1 a ST2) možnost vybrat buď zvuk SLO-SLO, nebo SLK-SLK, když je to obojí slovenština?

A ještě nevím, proč je někdy zvuk označen CZE-CZE a občas Levý-Pravý (většinou u hudebních kanálů)?

Ne že bych bez toho nedokázal žít, ale když už jsem u toho nastavování hodinu sakroval, ať se taky trochu vzdělám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...