Přejít na obsah

Zvuk CT1 - nefunkční


pol241

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

ČT provedla asi 12,dubna jakési změny ve zvukovém doprovodu, vysílá od té doby pouze jednu zvukovou stopu. Nepostřehl jsem, že by ČT o provedených změnách informovala, nebo že by se mluvčí ČT za problémy způsobené divákům omluvil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jpank
ČT provedla asi 12,dubna jakési změny ve zvukovém doprovodu, vysílá od té doby pouze jednu zvukovou stopu. Nepostřehl jsem, že by ČT o provedených změnách informovala, nebo že by se mluvčí ČT za problémy způsobené divákům omluvil.

Díky za vysvětlení, dost mě to vytočilo, ale jinak jsem s upc už léta spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

ČT (nebo UPC?) opět experimentuje. U ČT2 dnes (?, 29.4) změnili Audio PID a přidali zvukovou stopu. Asi to nebude mít takové důsledky jako změna u ČT1, nicméně....

 

Edit> Ten APID CT2 už je opět postaru (16 hod)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník Retiree

Tak dnes dopoledne (úterý 17.5.) opět kdosi (UPC či ČT?) experimentuje se zvukovými stopami programu ČT1. To abyste věděli, až budete ladit.......

Během programu Sněžná řeka se vícekrát změnil počet zvukových stop (vždy přerušená nahrávka), momentálně (11,15 h) jsou 4 zvukové stopy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Analogové DVD

Měl jsem díky rekonstrukci bytu asi 2 týdny odpojený Handan a po zapojení zvuk na ČT1 jel normálně; nevím ale jestli mezičasem to opravili anebo to bylo odpojením set-top-boxu od napájení (asi ne, má snad baterii, nastavení např. "favorites" zůstala).

 

Zaráží mně, že pokud by to ČT nebo UPC korigovali, nikdo tady na to nereagoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...