Přejít na obsah

oprávněná exekuce od UPC ??? varování pro všechny zákazníky


Návštěvník LaBez

Doporučené příspěvky

Dobrý den, po přečtení všech příspěvků, mi je špatně. Můj syn pracoval u UPC, nedávno dostal výpověď, důvod? Jsi moc hodný na lidi. Nechápala jsem, teď už chápu, syn se několikrát " ukecl" , poradil, ať zapůjčený modem pošlou poštou do sedmi dnů po ukončení smlouvy.

Všem moc držím pěsti, ať uspějí a nemusejí platit zbytečné peníze.

Tohle je totální kravina :) nevím o co se tu snažíte.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak se mám po ukončení smlouvy dohodnout, když mi nic upc nic neposlalo, na telefoní lince tvrdili že je vše v pořádku A NIKDO MI NEDOVOLIL MANIPULOVAT SE ZAŘÍZENÍM -Písemně.

 

BEZ PŘEDCHOZÍHO PÍSEMNÉHO SOUHLASU NEMOHU MANIPULOVAT SE ZAŘÍZENÍM.

 

- NEMOHU TEDY BEZ PÍSEMNÉHO SOUHLASU UPC ZAŘÍZENÍ ZABALIT A POSLAT LlICE, jinak bych porušil smluvní podmínky.

 

Ono je to nahlavu - když po skončení smlouvy budu čekat na Písemné povolení na manipulaci a zaslání zásilky (a v bordelu jaký mají UPC a česká pošta zasílání záasilek) je lhůta 7 dní těžce nereálná.

 

 

bacha na ně,,ti UPC se chovají ke svým bývalým klientům naprosto stejně-nemorálně,,až nechutně!!!!!!!!!

pro STB si nikdo nepřijel,ve smluveném termínu,ačkoli si naúčtovali 199,-za kurýra..

 

nakonec jsem jim balík poslala expresní poštou,s dodejkou,doporučeně,,natočila na kameru,,vyfotila,,a řádně si uschovala složenky a ústřižky,,pro případné soudní tahanice!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník
Dobrý den, po přečtení všech příspěvků, mi je špatně. Můj syn pracoval u UPC, nedávno dostal výpověď, důvod? Jsi moc hodný na lidi. Nechápala jsem, teď už chápu, syn se několikrát " ukecl" , poradil, ať zapůjčený modem pošlou poštou do sedmi dnů po ukončení smlouvy.

Všem moc držím pěsti, ať uspějí a nemusejí platit zbytečné peníze.

Aúúú, dost dobrý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomoc od UPC nečekej, a pokud ti vymění modem, návrat starého popřou a dají ti pokutu, alá čůráci z UPC!

 

http://www.lidovky.cz/klienti-lici-dals ... _domov_spa

 

Chtěl od UPC vrátit zálohu. Pomohla až hrozba právníkem

--

30. března 2012 7:00, aktualizováno 16:41

--

PRAHA - Velký ohlas čtenářů sklidil článek LN o soudních sporech s kabelovou společností UPC. Ozvala se řada dalších klientů, jejichž zkušenosti potvrzují, že nepřátelské jednání UPC je spíše pravidlem, než výjimkou. To však společnost odmítá.

 

Stejně jako Boris Nosek, o jehož případu informovaly LN, i známí Michala Vrby řádně vrátili zapůjčený modem společnosti UPC a považovali služby za ukončené. Avšak za dva roky jim přišel dopis a v něm pohledávka na 30 tisíc korun - modem prý nevrátili. Z běžné pokuty 5000 korun za nevrácení zařízení se po dvou letech vymáhaná částka vyšplhala na šestinásobek.

 

Modem vrátili, UPC ale tvrdí opak. Čtěte více:

 

Past UPC na klienty sklapla. Soudy dávají lidem šanci

 

Vrbovi známí zprvu zůstali klidní. Formulář o převzetí techniky pracovníkem UPC si totiž uschovali a společnosti ho ukázali v domnění, že došlo jen k nějakému omylu. "Ale chyba lávky, UPC reagovalo tím, že takovýto člověk u nich údajně nikdy nepracoval, takže dali věci někomu cizímu," vylíčil nepříjemné překvapení pan Vrba.

 

Pracovník přitom přišel v čase, na kterém se jeho známí s UPC dohodli. A co je navíc zvláštní, v systému UPC je prý uvedeno, že k nim pracovník přišel kabelovku odpojovat v jednu hodinu ráno. "Což je taky pěkný nesmysl. Evidentně podvodné jednání," konstatoval Vrba.

 

Vracet zálohu se UPC nechtělo

 

Zákazník Roman Gröger serveru Lidovky.cz popsal pro změnu problémy, do nichž se dostal, když po společnosti žádal navrácení zálohy za nákup karty do set-top boxu poté, co ji společnosti vrátil.

 

Nejprve mu UPC tvrdila, že kartu zaslal na špatnou adresu. Poté po něm žádali kopii podacího lístku z pošty. Přestože ve smlouvě taková podmínka nebyla, kopii jim zaslal. Tím však požadavky UPC stále nekončily. Následně po něm chtěli doložit ještě doklad o úhradě zálohy za zapůjčenou přístupovou kartu.

 

"To už jsem opravdu považoval za snahu vyhnout se platbě a pohrozil jsem předáním tohoto případu advokátovi. A ejhle, najednou mi píše paní z reklamačního oddělení s omluvami a příslibem navrácení částky 200 Kč plus 1 Kč (zřejmě úrok)," vylíčil pan Gröger, jak nakonec nad UPC vyzrál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak vcera na ČT1 v Černých ovcich opet bezela reportaz o UPC a nevracenych modemech,

jenom bych k ni mel poznamku, koncova zarizeni UPC lze vratit pouze postou, nedko tu psal ze uz ho technici neberou a osobne vratit ho neslo nikdy.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 84-upc-ii/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Tak vcera na ČT1 v Černých ovcich opet bezela reportaz o UPC a nevracenych modemech,

jenom bych k ni mel poznamku, koncova zarizeni UPC lze vratit pouze postou, nedko tu psal ze uz ho technici neberou a osobne vratit ho neslo nikdy.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 84-upc-ii/

Česká televize ať si radši udělá reportáž o prodávání údajných dluhů za koncesionářské poplatky nějakým podivným právníkům a vymahačským firmám :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...