Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

tomusi, AXN HD? Jsi si jisty?

Ano ;-)

 

...taky nerozumim - AXN HD v me nabidce Supreme zatim neni (ale byl bych radsi za Eurosport 2 HD - nevite nekdo, jak je to s nim?? )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pustil jsem dnes televizi a správně mi naskočil program EurosportHD (dávají kulečník), neb tam jsem to včera vypnul. Po pár vteřinách se mi objevila tabulka, kde mi je sděleno, že je k dispozici nová aktualizace software. A zda ji chci (OK), nebo zda ji nechci (EXIT). Tak jsem tedy kliknul na DO na OK. Chvíli nic, potom lupnutí, černá obrazovka, po chvíli boot set-top-boxu, inicializace a hups - EurosportHD a opět tabulka o novém software. Tedy opět OK. A opět to samé - velké NIC.

Trochu jsem si s tim hral, zda se ze je rozhodujici, na ktery kanal je aktualne prepnuto pri spusteni updatu FW, u nekterych se to resetuje ,u jinych ne, vetsinou se to resetuje u HD kanalu, ale i u nekterych SD,

neresetuje se treba u kanalu v prvnim muxu (CT1. CT2, Nova...) a u Filmbox Family.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stazeni noveho FW muzete odlozit, ale urcite ne trvale vypnout, protoze v novem FW muzou byt nejake dulezite opravy, bez kterych starsi FW, nebude spravne fungovat, proto ani neni v zajmu vyrobce aby tam takova funkce byla.

 

Seznam oprav pro KAON HD PVR, S/W 11.11.00.05, Info 01.01.24-DA98 je nasledujici:

 

- nahrávání programů při přechodu mezi zimím a letním časem

- zobrazení diakritiky při pojmenování favoritních skupin

- zobrazení DVB titulků u programu AXN HD

- vypadávání HDMI signálu

- správné zobrazení EPG informací k nahranému pořadu

 

 

Nebylo náhodou vypadávání HDMI signálu řešeno již v předchozích aktualizacích?U mě tedy doposud nepomohl ani jeden upgrade,co se toho týče.Mě by fakt zajímalo,jestli někdo vůbec postřehnul nějaké zásadní vylepšení,či odstranění problému při předchozích aktualizacích.Ono tam někde může sedět nějaký průměrný programátor,jednou za čas něco vyplodit a do kolonky opravy si může napsat,co chce.Alespoň já mám ten pocit.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Balvan
u me(novejsi model s externim zdrojem) update taky probehl uspesne ikdyz na 99% stahovani se to asi na 10min zastavilo, ale pockal jsem a pak to dojelo OK

 

 

 

Mne se stahne tech 99% a furt to stoji uz asi hodinu, vcera jsem do zkousel taky asi hodinu a nedojelo to, to je kua kvalitni upgrade, nejhorsi je ze k vuli tomu otravovani s aktualizaci je to bez ni nepouzitelny a udelat nejde - super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurry

Mně nešlo aktualizovat při jakémkoliv programu,proto jsem aktualizaci spustil přes Menu - Natavení systému - Aktualizace softwaru - Inovace OTA . :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebylo náhodou vypadávání HDMI signálu řešeno již v předchozích aktualizacích?

Nebylo, resp. bylo ale jen u testovaci verze co byla ke stazeni zde, nekteri psali ze jim to pomohlo.

 

 

Aha,tak tu testovací verzi jsem měl a nepomohla.Uvidíme,co teď.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucio9999

Inak,s tým vypadavanim HDMI signalu to tu popisuju uzivatelia rozne:

Niekomu vypadne signal iba na par sekund(moj pripad) a nemosí nic prepinat,po chvili naskoci naspäť,niekomu signal vypadne tak,že musí vytiahnut a zasunut konektor,niekomu sa to prejavuje tak,že musí vypnut,zapnut stbox,a su aj takí čo tento problem nemajú.

Z toho usudzujem,že to musí záviest od dvoch vecí,a to:

- typu stboxu kaon (su dva druhy,jeden bez externeho zdroja,druhy zo zdrojom,ale oba su prakticky inak totozné)

-a sposobu pripojenia antenneho kablu,poctu prepojení,a poctu pripojenych TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aby se mi nahrála nová aktualizace, musel jsem do Kaona nahrát starší fw, měl jsem v něm totiž slovenský - Kaon_v11_12_00_02-SK.bin, a žádnou aktualizaci mi to nenabízelo. Po desetiminutovém stahování a zápisu do flash je nový fw v bedně. Jak tu někdo popisoval, taky mi přijde rychlejší listování v EPG, nic se neseklo ani u programu duckTv. Jen mě teď otravuje hláška při mazání nahraného pořadu - "Chtete to opravdu smazat?" OK. Už jsem si od ní odvykl. Uvidím, zda tam neplácnu zpět slovenský, neměl jsem s ním problém :)

  • Kabel 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Premium VTV Box
  • Pardubice
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...