Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Tak to je opravdu dobré do budoucna vědět. A za takovej šmejd chce UPC měsíční poplatek? Měl by být zdarma! Tohle není kvalitní služba. A opovažte se mi říct, ať si pořídím něco jiného. Tohle je produkt UPC, který užívám, a taky očekávám, že bude fungovat. Pokud UPC nakupuje od LICy nebo někoho jiného šmejdy, kteří nic nevydrží, tak to nevyřeší ani nový firmware. Se všemi STB od UPC je nějaký problém... Proč se v ČR stále upřednostňuje kvantita před kvalitou a proč to lidé tolerují?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po 3 tí výměně kaonu hdpvr a co se neděje ??, V ovladači vydrží nové baterie jeden den. Co na to upc ?,? Víme o tom byla puštěna vadná serie těchto ovladaču do oběhu.S klidný svědomím mi to bylo zděleno.Tak čekám na 4 tou výměnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PESFILIPES

no vidite - co je to za srace v tom upc - as iran vypusti raketu tak by mohla smerovat tam - aspon by bylo misto pro poradnou firmu ktera neokrada a nepodvadi lidi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím vždy byla ochota to řešit.sice vžy až za týden.S nápisem,, není signál,,, už toto neřeším..... už jsem se ani nezminoval že obraz někdy je jak dívání přes lupu či tak nějak..Bez tak už se mně mají prču.krom 30min hovorného co jsem čekal než přijdu na řadu na oznámení reklamaci a nervů nic hrozného.Paradox je,že o všech problémech vědí ale nekontrolují.A proč asi?? to by se snížily výdělky výjezdů techniků a přišly by o kšeft.Síla ..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

UPC monopol určitě nemá. Snad dominantní postavení, ale ve velkých městech ani to ne, protože skoro všude ve stejných objektech je NETBOX, PODA, O2 a samozřejmě satelitní poskytovatelé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle si přece nemůžou dovolovat! Kde to jsme?!

Když to zjistí až poté na základě stížností od lidí, co mají dělat?

 

no vidite - co je to za srace v tom upc - as iran vypusti raketu tak by mohla smerovat tam - aspon by bylo misto pro poradnou firmu ktera neokrada a nepodvadi lidi

Já vím že jsem se zařekl, že už na Vás nebudu reagovat, ale jste k smíchu :) a až pojedete do UPC někomu rozbít hubu jak vyhrožujete, dejte vědět dopředu, chci být u toho.

 

Myslím, že by bylo na čase psát stížnosti na Ministerstvo průmyslu a obchodu. UPC je sice soukromá firma, ale má ve státě monopol - takže spadá pod kontrolu státních úřadů. Ať se jim to líbí, nebo ne.

Monopol rozhodně nemá. Poskytovatelů digitální televize a internetu je spousta.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...