Přejít na obsah

Kaon KCF-B3000HCO - Firmware - nedostatky - aktualizace


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Nepřijde ti tomusi ubohé, že tento STB vůbec tyto problémy má? Nemluvě o tom, že přetrvávají tak dlouhou dobu? Vždyť ten Kaon UPC nabízí jak dlouho? Rok? Dva? Kolik fw za tu dobu vyšlo? A furt nefungují základní věci. Výpadky HDMI u HD STB je výsměch a to, že nezvládne zimní čas je záležitost minulého století. Kde je vyřešení zamrzání? Kde je opravení vypadávání českých znaků? Kde je přidání změny poměru stran obrazu? Kde je přidání zpětného EPG? Kde je přidání individuální regulace hlasitosti?

To je jako u SATu s Arivou. To je zařízení již od základu špatně navržené (a také velmi, velmi levné). Tam nepomůže žádný softwarový zázrak. Protože to něco opravíš (možná) a ono ale potom zase nejde to, co šlo před tím. Je to ztráta času - a pokud je ještě placená, .....

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestalo se někomu, že při vypnutí večer na hd kanálu a druhy den zapnutí na hd kanálu nejde přepínat programy, musím ho vypnout a zapnout někdy 2 x, pomůže i přepnout na PVR a zpět. dík za info

 

 

tak tohle mi začalo dělat taky, krom není signál, no av, a nemátate přístup, bohužel už druhý kaon vyměněn.

Jak to dopadlo ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj Kaon dělá zajímavou věc: pokud naprogramuji nahrávání a vypnu přístroj, v nastavené době se přístroj zapne, ale jenom na půl. Na displeji svítí "on" a to je vše. Nic se nenahrává, přístroj se ani nevypne. Nevíte někdo, co s tím? :x:x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám ten starší KAON, ten co nemá tu modernu - tedy oddělený zdroj. On svoje chyby má, lecos jsem eliminoval ............ no ale jak tak koukám, budu si ho chovat jak v bavlnce, abych ho mohl mít co nejdéle. Protože jak pozoruji, čím novější zařízení nákupčí od UPC vybere, tím větší dobrodružství nám přichystá. jsem zvědavý, kde a jak tohle skončí. Myslím, že ale všem je už jasné, že takto pokračovat už bude dost neúnosné

  • Super
  • Red Basic
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, Vodafone TV Premium
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si uvědomil, že 99% věcí, co si nahrávám, je dostupné i v DVB-T od UPC. A tak jsem vedle Kaona postavil počítač s TV tunerem a je po problémech. Žádné problémy s diakritikou, žádné problémy s přechodem letní/zimní čas, programy pro nahrávání to označuje samo (vyhledává v EPG podle mnou zadaných parametrů), lze to ovládat prostřednictvím telefonu nebo tabletu, stejně tak na telefonu nebo tabletu lze sledovat zaznamenané pořady. Co vlastně chtít víc? :)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...