Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník hujer
další renonc s Kaonem je, že při jakémkoliv přepnutí kanálu, posílá Kaon přes HDMI do TV znovu info o rozlišení, tzn. že mi pokaždé TV ukáže info grafiku o rozlišení a číslo AV vstupu ... to je samozřejmě naprosto zbytečné, protože rozlišení zůstává stále stejné a působí to rušivě.

To mi nedělá. (TV Sony Bravia)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další renonc s Kaonem je, že při jakémkoliv přepnutí kanálu, posílá Kaon přes HDMI do TV znovu info o rozlišení, tzn. že mi pokaždé TV ukáže info grafiku o rozlišení a číslo AV vstupu ... to je samozřejmě naprosto zbytečné, protože rozlišení zůstává stále stejné a působí to rušivě.

To mi nedělá. (TV Sony Bravia)

 

Me jo a taky Sony, ale nejak me to netrapi, protoze mam Kaon jen na zaznam, na sledovani mam modul v tv, ale bylo by pekne kdyby to nedelal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Teď na displeji jsem měl že to nahrává - z EPG z vypnutého stavu. Zapnu to a nic se neděje. Musel jsem to vypnout a znova zapnout a už to naskočilo, ale nahrávka nikde nebyla.

V listování v EPG někdy blbne, nezobrazuje se info o pořadu na kterém je nastaven fokus.

Zatím to vypadá že to blbne ještě více než Handan 6000 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dkuchovsky

Mam pouze 1 TV a proto se chci zeptat, zda je k necemu dobre mit to propojeno jeste koaxem pres LOOP OUT, pouzivate to nebo je to zbytecne?

Stane se nekdy ze vypadne digital ale anolog funguje dale? - potom bych propojeni videl jako ucelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Včera naprogramované 2 záznamy hned po sobě. = nenahrál se ani jeden.

Zajímavé, ja udělal to same a nahrály se oba +15 minut jako nastavený přídavek u druhého...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...