Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Přišel někdo na to, jak seřadit programy podle sebe a ne podle UPC? V menu jsou různé volby, ale přesun stanice např. HBO na pozici 15 jsem nenašel.

 

jedině přes oblíbené, přesuneš tam vše a pak přeskládáš, v guide si pak zvol třídění stanic podle oblíbených a je to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

mám dotaz. Po připojení Kaonu k TV (Sony Bravia KDL-32D3000) přes HDMI jsem očekával, že stejně jako u STB Handan 6000, který byl připojen přes SCART, mi po zapojení STB TV automaticky přepne na výstup (aktuálně AV4), kde je STB připojen. Bohužel musím to dělat vždy ručně a je to celkem otrava:-( Při zapojení Kaonu přes SCART to funguje, jako u původního Handanu 6000, tedy OK. Je potřeba nastavit něco u TV? V nabídce TV jsem našel volbu nastavení HDMI, ale po skenování zařízení jsem žádné připojené zařízení nenašel.

 

Předem díky.

 

 

Kaon neumí HDMI CEC, takže přepínat jedině ručně

 

Musím nesouhlasit s Vámi oběma. Na mém Panasonic TX-P42G15E, když není signál z Kaona, tak jedu na analog, ale ve chvíli, kdy zapnu Kaona, tak přepne na HDMI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurka

Nezabýval jste se někdo možností připojení DVD (či lépe BR) mechaniky ke Kaonu prostřednictvím USB portů? Zkoušel jsem přenosný HDD (bez externího napájení), Kaon vidí zařízení na USB, ale dovnitř se vlézt nedá. Zkusím DVD s externím zdrojem a uvidíme. Nelaboruje někdo podobně, nebo je to vzhledem k FW nesmysl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Přes USB by to mělo umět přehrát muziku a zobrazit obrázky, ale ještě jsem to nezkoušel. Každopádně USB port napájen asi bude - později z něj hodlám odvádět 5V pro jinou věc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Movalis, Ales - Bravie maji bohuzel auto-prepnuti jen na scartech ... Aspon u ty my jsem jeste neprisel na to, jak si automaticky prepnuti na hdmi vynutit, kaon se ji nehlasi tak, aby ho poznala a byla si ochotna s nim povidat.

 

Hurka - k tomu disku - jakej byl filesystem? Pocitam, ze si kaon tezko bude rozumet s necim jinym, nez s Fat/Fat32. Je fakt, ze jsem si s usbckem jeste nehral, resil jsem vetsi cast vecera harmony (:

 

A ted jen nekolik malejch postrehu - televize (bravia) obcas pri preskoku mezi beznym rezimem a menu zacne jeden z tech rezimu ignorovat a ukazuje jen modrou obrazovku. Bud skocim do menu a mam modro misto menu (a po navratu ke koukani na program vidim normalne), nebo z menu (ktery jsem videl) vyskocim, a vidim modro misto programu. Resi to nekolikery prepinani a nejaka magie s dylkou drzeni tlacitek na ovladaci (obcas), a spolehlive prepnuti tv do stand by a opetovny zapnuti. To mi prijde hodne neprijemny, a netroufam si hadat, kde je problem. Dela to v 1080i i v 720p. Na scartu tu tusim nedelalo, ale ten bych pouzival nerad (:

Druha vec ktera me zamrzela - handan se pri nastavenym delsim nahravani po skonceni poradu (+10minut) choval tak, ze pokud se nahraval jeden porad, pak pretahnul o tech deset minut, a pokud se nahravaly dva porady tesne po sobe, tak prvni skoncil na cas a pretahnul ten druhej. Kaon mi v noci dokazal za stejnyho nastaveni (tri porady po sobe pres EPG) nahravat tak, ze prvni zacal nahravat o nastavenych pet minut driv (bylo by fajn mit jako minimum i jednu minutu, pet je zbytecne moc), ukoncil ho o (nastavenych) deset minut pozdeji, takze druhej porad mel zacatek na konci prvni nahravky a po deseti minutach pokracoval v druhy nahravce. Treti pak to samy - zacatek (prvnich deset minut) je v druhy nahravce, pak pokracoval desatou minutou ve treti nahravce. V tomhle mi handan prijde o dost rozumnejsi, kdyz jde o tri primo po sobe nasledujici nahravani.

A to je uprimne to nejpodstatnejsi, co me po vcerejsi vymene a par desitkach minut zkouseni a hrani si trapi. Pak jeste malinko to, ze budu muset harmony preucit povely, povedlo se mi to nejak zkonit napoprvy, ale za to si muzu sam (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomcat

tak uz mam taky Kaon ode dneska doma. Odezva tlacitek na DO je katastrofa. preusporadat seznam je jen pro silne nervy.doufam ze bude brzo novy firmware co to opravi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Kaon neumí HDMI CEC, takže přepínat jedině ručně

 

Musím nesouhlasit s Vámi oběma. Na mém Panasonic TX-P42G15E, když není signál z Kaona, tak jedu na analog, ale ve chvíli, kdy zapnu Kaona, tak přepne na HDMI.

 

je fajn, že Panasonic umí přehodit na HDMI na kterém je nějaký signál, technicky to asi není problém nějak sledovat, ale to že Kaon neumí HDMI CEC je prostě fakt :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Movalis, Ales - Bravie maji bohuzel auto-prepnuti jen na scartech ... Aspon u ty my jsem jeste neprisel na to, jak si automaticky prepnuti na hdmi vynutit, kaon se ji nehlasi tak, aby ho poznala a byla si ochotna s nim povidat.

 

automatické přepnutí na hdmi vstup jde nastavit pouze u připojeného zařízení, které podporuje právě HDMI CEC (http://en.wikipedia.org/wiki/HDMI#CEC), samozřejmě CEC není pouze o přepínání na vstup, ale umožňuje většinou i zapnout TV zapnutím připojeného zařízení, nebo naopak vypnutím TV vypnout i připojené zařízení.

 

... nebo kup tv panasonic :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...