Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Ještě mám dotaz - jak funguje ten časový posun pořadu o hodinu zpět? Mohu posouvat pouze ty programy, na které už hodinu koukám, jinými slovy když nestihnu začátek a přijdu o půl hodiny později a stb bude vypnutý tak si to o tu půlhodinu neposunu? Nebo aspoň mně to jde posouvat jen když mám stb zapnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Je to tak v pořádku. Timeshift funguje pouze pokud je box zapnutý, a není nutné sledovat hodinu. Stačí třeba 3 minuty sledovat Primu a můžu se už vrátit o 2 minuty zpět.

Funkce jako timeshift do místa kde box ještě nebyl zapnutý - toto je možné pouze u IPTV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vsimnul jsem si noveho problemu, kdyz je na TV nastaven rezim zobrazeni bez overscanu (full pixel, just scan, 1:1, atd.) tak u HD programu je v nahravce (i na zivo) prvnich cca 5 -10 radku obrazu z vrchu nejak posunuto vuci zbytku obrazu.

tzn. kdyz je v obraze vertikalni linie (treba znacka) a kamera jede treba z prava do leva, tak uplne nahore se ten kousek znacky bude zpozdovat za zbytkem obrazu

Mám stejný problém, ale dělá mi to i DVD a XBOX, jediné kde mohu používat just scan je signál z PC, ze všeho ostatního je obraz občas deformovaný, nebo není plocha TV vyplněná celá.. :o

 

tak to bude problem nekde jinde, me to dela jen kaon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kremio

Tak uz ho mam taky doma. Nahravani frci jak ma, jenom me stve, za nazev nahraneho programu neni cesky. Vsechny ceske znaky jsou vynechany. Dela vam to taky tak nebo mam neco blbe nasteveno ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J.Š.

Mám shodnou chybu v názvech a ještě další chyby i po nainstalování nového Firmware viz vlákno: Kaon KCF-B3000HCO - chyby Firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Teddie

Kromě chyb uvedených mě štve další, které se u mě projevuje. Pokud je STB delší dobu v standby režimu, řádově hodiny, tak se po zapnutí objeví pouze nápis ON a tím to skončí. Musím ho nechat v tomto stavu cca minutku a pak vypnout a znovu zapnout. Teprve poté se provede boot, init a naskočí program. Pokud ho hned po ON vypnu a zapnu, objeví se opět pouze ON. Prostě od prvotního zapnutí musí uběhnout nějaká doba, než se po dalším zapnutí chytí.

Zajímavé je, že pokud už STB normálně běží a když ho vypnu a po chvíli znovu zapnu, tak se rozjede hned. Vypadá to, jako by se musel nejprve nějak zahřát - když je studený, tak se nerozjede.

A nemá na to žádný vliv, jestli je TV zapojená nebo ne - jak tady někdo psal, že mu to pomáha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k

mi to teda s tím "init" dělalo taky. A problém byl 100% vyřešen zapnutím televize až po nabootování STB. Jinak s těma českýma názvama v nabídce nahraných mám stejný problém, ale přímo na dispeji při přehrávání je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Taky mi to prská ale neřeším to. První handan 6000 mi neprskal absolutně vůbec, druhý už při zapínání dával děsnou perdu, a tento Kaon taky, není to nic co by něčemu vadilo a vlastně ani nepřemýšlím co zapnu první, tak nějak dle nálady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...