Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Ještě neví někdo proč můj STB sem tam po zapnutí chce zadat CA PIN a někdy při přepínaní programů napíše "Není přístup" a je nutné na program najet znova :?::?::?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Teddie
Ještě neví někdo proč můj STB sem tam po zapnutí chce zadat CA PIN a někdy při přepínaní programů napíše "Není přístup" a je nutné na program najet znova :?::?::?:

Je potřeba změnit věkové omezení na "Nad 18". To najdeš v menu - CA nastavení. Taky mě to dost dlouho trápilo, než jsem na to přišel.

A to s tím "Není přístup" je zřejmě bug, jak si můžeš přečíst tady na diskuzi, nejsi sám, komu to dělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete mi ještě někdo prosím vysvětlit k čemu jsou tyto možnosti?

 

Přidání času před začátkem / po konci- měl jsem za to, že automaticky začne nahrávání o nastavený čas dříve a skončí o nastavený čas později, ale ať nastavím cokoliv tak nahrává přesně od - do.

 

Výchozí doba záznamu - když zmáčknu nahrávání bez programování tak to je výchozí doba po kterou bude stb nahrávat?

 

Dále jsem si všiml, že pokud mám aktivní naprogramované nahrávání a zároveň koukám na jiný program a chci stb vypnout, tak vypnout nejde. A ani po skončení nahrávání se sám nevypne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Nahravani pred a po se neprojevi v nastaveni nahravani, ale pokud nastavis nahravani z epg a v budoucnu, pak se toprida automaticky aniz by to bylo videt. Mam pocit, ze pokud to nahravani jakkoli upravim, pak se to uz v potaz nebere, jak a kdy to zabere a nezabere mi neni moc jasny a bohuzel nemam cas na experimentovani. Kazdopadne na nahravky z epg na ktery nesahnu to vetsinou zabira, akorat bohuzel mam pocit, ze to ela potize pri nahravce nekolika poradu po sobe - prvni nahrava s desetiminutovym nastavenim, v druhym tech prvnich deset minut chybi, pak totez mezi druhym a tretim...

Vychozi dobu nahravani chapu stejne, ale nepodivam se protoze se nahravaj simpsni ... mam nicmene pocit, ze tam nemam 54 minut, takze tezko rict (: A vypinani nemuzu potvrdit.

Co mi pije krev je cestina v seznamu nahravek |:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info, testnu to. Já zatím přes epg nenahrával a v seznamu nahrávek mám jen název stanice. Když nahráváš z epg tak tam máš i název vysílaného programu z epg?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

V seznamu je tusim cislo i nazev kanalu.

Jinak kaon se vcera po nahravani poklidne vypnul. Zapnutej byl urcite rucne, nahravani se spustilo, pak jsem pred ulehnutim poslal naslepo jeden vypinaci signal, kaon si na nej bliknul, a ted rano je vypnutej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je v seznamu nahrávek jen název a číslo kanálu tak proč je problém čeština, vždyť tam jsou jen HBO, NOVA...

Tak to je zvláštní s tím vypínáním, ještě to testnu, ale mě při zapnutém nahrávání vypnout nešel a ráno jsem ho našel zapnutý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Eh, pardon, nedorozumeni ... ja prgoram chapal jako kanal. Takze ano, je tam i nazev... konkretne Hrisni lide mesta prazskeho jsou zobrazeny jako "Hn lid M" ... pod tim CT HD a cislo programu, dylka a tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Teddie

Tak vyzkoušel jsem problematické části nahrávání a u mě to funguje jak má:

1. pokud nahrávám po sobě jdoucí programy, tak mi to vždy nahrálo přesně podle očekávání. Např. pokud jsem měl 3 za sebou jdoucí programy, tak 1. se začal nahrávat 5 minut před a skončil podle času ukončení, 2. se nahrál od času zahájení do času skončení a 3. od času zahájení do času skončení + 10 minut.

2. pokud nahrávám a vypnu STB, tak dojde k vypnutí signálu, tj. TV nedostává od STB signál, ale STB je zůstává zapnutý a nahrává. Po skončení nahrávání se automaticky vypne.

 

Jediným problém tedy zůstává diakritika, ale ta bude předpokládám napravena v dalším firmware

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte někdo jestli se dá přehrát film z flashky přes Kaon? pokud ano tak bych potřeboval trochu poradit jak, nějak se mě nedaří to rozdýchat. Film z flashky se jakoby stáhnul ale nemůžu ho nikde najít, zůstal pouze nápis v menu MP3:/ a tam to nejde rozjet. Zkoušel jsem jak Scart tak i Hdmi kabel. Taktéž nemůžu zobrazit fotky, jestli může někdo poradit kde dělám chybu tak bych byl rád, předem děkuji za každé info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...