Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník hurka

Po delším výpadku proudu se mi přestaly zobrazovat veškeré informace na čelním panelu. Nepomohlo vyp/zap, do továrního nastavení se mi zatím nechce. Veškeré ostatní nastavení zůstalo zachováno, funkčnost taktéž. Nějaký nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník silebis

Dneska jsem konecne dostal i ja novy PVR a hned mam k nemu dve vytky.

 

1) Nikde jsem nenasel moznost opakovaneho nahravani. V handanu slo zobrazit seznamem nahravane porady a u nich zmenit frekvenci. U kaonu jsem nikde obdobnou volbu nenasel

 

2) Vsechny vystupy jsou aktivni v jeden okamzit, coz byla pro mne pekna zprava az do chvile, kdy jsem zjistil ze u zobrazeni vystupu pres HDMI-DVI se mi zobrazi jen logo upc a tim vse skonci - ze by musel mit monitor podporu hdcp? Opetovne manual mlci.

 

3) Je pekne ze se da nastavit doba zobrazovani nabidek, ale proc se musi na info pri prepinani kanalu mackat exit nepochopim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Při přepínání kanálů exit nemusíte mačkat když přepínáte tím dvojtklačítkem vpravo

i když přepínám takto, tak lišta mi tam zůstane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Mne se tedy ta listicka objevi at prepinam jakkoli, ale zmizi behem dvou vterin po preladeni na danej kanal. Spis mi vadi, ze to nejde rychleji, ve vysledku je pro mne skoro rychlejsi prepinat pres seznam nebo epg, zvlaste kdyz chci preskocit o vic nez rekneme tri, ctyri kanaly. TV je v tomhle o dost sviznejsi a tusim, ze i handan byl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...