Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pafka_024
Mán v současnosti PVR Handan a plazmu jen HD Ready. Myslíte si, že má smysl přejít na Kaon HD? Bude rozdíl ve kvalitě obrazu výrazně lepší?

 

HD programy jednoznačně lepší budou. SD zůstanou stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

Není mi jasné,proč tak v průměru 1-2 za měsíc,se zpřehází všechny programy.Seřazení dle oblíbenosti není na tomto modelu jednoduché a zabere dost času.Takže mám seřazené na prvních pozicích české programy,pak dokumenty, slov. programy,sportovní,hudební atd. Dnes jsem zapnul STB a např. na první pozici je MGM a pak slovenské programy.Většinou k tomuto zpřeházení dojde po nějaké aktualizaci.Dnes po zapnutí ale k aktualizaci nedošlo. Nebylo by možné nějak upgradovat software,aby se zabránilo tomuto problému?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Není mi jasné,proč tak v průměru 1-2 za měsíc,se zpřehází všechny programy.Seřazení dle oblíbenosti není na tomto modelu jednoduché a zabere dost času.Takže mám seřazené na prvních pozicích české programy,pak dokumenty, slov. programy,sportovní,hudební atd. Dnes jsem zapnul STB a např. na první pozici je MGM a pak slovenské programy.Většinou k tomuto zpřeházení dojde po nějaké aktualizaci.Dnes po zapnutí ale k aktualizaci nedošlo. Nebylo by možné nějak upgradovat software,aby se zabránilo tomuto problému?

mám ten samý problém...dnes snad potřetí asi dvousekundový channel upgrade a díky tomu skoro totální překopání favourite 1...mejo nervy :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen

Tak ted behem hodiny 3x samovolne prehazene oblibene programy, rekl bych, ze jsem ke vsem nedostatkum tolerantni, ale tohle me uz vytaci do nepricetnosti :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kockonos
:evil: souhlas taktez stejny problem , vsiml jsem si ze se to stane u programu na ktery jsem dele neprepnul .... tak jsem pustil instalaci a vyhledani programu a seradim a pak se dej vule bozi .. ale vytaci me to silene :lol:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ThomasM

Mám laický dotaz, používám starý Handan CV5000 a uvažuji o změně na Kaon. Mám TV s Handanem propojen přes SCART a přes LOOP OUT rozvádím signál analogový do PC a dalších televizí. Takže když sleduji digitál, ostatní mohou sledovat jiné programy. Bude tahle možnost i s Kaonem? Dík. Předpokládaný lepší HD obraz s Kaonu by mi asi nevyvážil možnost sledovat v jiných pokojích jiné programy. :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...