Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k
Mne se tedy ta listicka objevi at prepinam jakkoli, ale zmizi behem dvou vterin po preladeni na danej kanal. Spis mi vadi, ze to nejde rychleji, ve vysledku je pro mne skoro rychlejsi prepinat pres seznam nebo epg, zvlaste kdyz chci preskocit o vic nez rekneme tri, ctyri kanaly. TV je v tomhle o dost sviznejsi a tusim, ze i handan byl.

to rozhodně byl. Já přepínám taky přes seznam kanálů nebo EPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník silebis
1. Pri oznacovani poradu k nahravani pres EPG, 2x zmackonout tlacitko REC a tam si to nastavit.

 

Super, diky

 

k tomu HDMI DVI k čemu přesně to připojujete?

Pripojuji jej k HP LP2465

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/ca/en/sm ... 06575.html

 

Mne se tedy ta listicka objevi at prepinam jakkoli, ale zmizi behem dvou vterin po preladeni na danej kanal. Spis mi vadi, ze to nejde rychleji, ve vysledku je pro mne skoro rychlejsi prepinat pres seznam nebo epg, zvlaste kdyz chci preskocit o vic nez rekneme tri, ctyri kanaly. TV je v tomhle o dost sviznejsi a tusim, ze i handan byl.

souhlasim celkova reakce pri prepinani kanalu nebo prochazeni epg je pomalejsi. Pri prochazeni priblizne trikrat kliknu tlacitkem a pohnu se jen o jedno misto :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted uz podruhe se me stalo, ze se prehazely srovnane kanaly v mojich oblibenych. Nevim jestli je to tim, ze meni pozice stanic, ale nahoda uz to nebyla. Zatim jediny zpusob, jak preusporadat kanaly dle vlastniho vkusu takto selze z neznamych duvodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen
Ted uz podruhe se me stalo, ze se prehazely srovnane kanaly v mojich oblibenych. Nevim jestli je to tim, ze meni pozice stanic, ale nahoda uz to nebyla. Zatim jediny zpusob, jak preusporadat kanaly dle vlastniho vkusu takto selze z neznamych duvodu.

 

zdravim, naprosto stejny problem, jiz dvakrat jsem to musel srovnavat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle nechápu, dnes mám nově tento přístroj a editaci(řazení kanálů musel vymyslet nějakej ichtyl! proč nejde seřadit programy jak chci, při 100 kanálech abych měl na stole seznam na papíru!!!! Jako tohle jestli nezmění nový firmware, tak se z toho zblázním, zruším kabel a jdu do satelitu, tohle je naprostá sračka!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si přečti návod, případně předcházející příspěvky,

a vytvoř si oblíbený seznam..

 

Jinak k satelitu. Teďe snažím nastavit sat od Grundigu a světe divse, taky nejde posunovat programy, jen v seznamu oblíbených. Co k tomu dodat - prostě .....

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Vcera taky zprehazeno v ramci skupiny v oblibenych ...

Papirek pro tyhle ucely uz mam - i kdyz spis kvuli pohodli nastavovani stejnejch cisel na stb i na tv. Ale siknul se. Zmeny nicmene nebyly az tak velky, jak jsem pri kontrole a vraceni zjistil (asi sedm programu ze sta).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...