Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník dany29

zdravim,to se přeházelo určitě všem.už si rovnám jenom prvních 20,protože se mi to stalo asi popáté.

Mám dotaz, taky se vám zobrazují filmy na novaHD a prima HD často 4:3 ? myslel jsem ,že jenom starší filmy ale často i nové? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
zdravim,to se přeházelo určitě všem.už si rovnám jenom prvních 20,protože se mi to stalo asi popáté.

Mám dotaz, taky se vám zobrazují filmy na novaHD a prima HD často 4:3 ? myslel jsem ,že jenom starší filmy ale často i nové? :(

ano i některé novější filmy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Jen hadam, ale domnivam se, ze nakoupili kdysi davno tuhle verzi, tak vysilaj prasacky i v HD ... vzpominam, ze jsem v dobe, kdy jsem loni poridil bravii a dorazil mi modul s kartou pro ni, tak jen o par dni pozdeji sel black hawk down ... na nova hd... 4:3 ... trpel jsem jen tezko zvladatelnou touhou za to zabijet, opravdu jsem se na nej v HD tesil (. Nakonec jsem to vypnul a pustil si to o nejakou dobu pozdeji z pc. Pardon za ot (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petro_cz

Tak po 3 dnech používání mám několik problémů,

1) při začátku nahrávání dle času se mi zařízení již 2x seklo, musel jsem udělat rest 230V

2) řazení kanálů a správa je šílená, pominu li možnost si udělat pár oblíbených, tak jsem nepochopil tuto funkci, proč není přístupná??? Ze 104 kanálů si dělat 10 oblíbených a čekat , že pči přidání multiplexu se to celý smaže...

3) to že vše zůstává na obrazovce je prasárna na entou, člověk aby musel požád dělat dvojhmaty.

4) čeština pomrvené znaky ????? cotoje???? :)

5) a drobnost, co mě hodně štve, ovladač ovládat po tmě je šílené, černé čudlíky, nevim, nejak mi to nejde do ruky, (mam třeba tvixe a ten je má z svítící gumy a pěkně dlouho to vydrží.

6) nemožnost používání usb pro filmy a kopie filmů a nahrávání je úsměvné, když majitelé karet v pc si nahrají co chtějí. (nechápu, proč toto je bloklé)

7) Time shift , je tiu není tu ??? Jak se to ovládá ???

8) při přechodu do MENUa z5 vypadne zvuk

9) nefunkční UTP vstup výstup

 

Teď co se mi líbí

1) zapne se i televize, nepotřebuji ovladač TV

2) suběktivně bych řekl, že obraz na TV je lepší, než u předchozího HD boxu

 

Zajímalo by mě, jestli už někde není sw, co využije více voleb a funkcí (verze pro zahraničního operátora atd. , případně, jestli někdo nezkoumal přímo kod)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petro_cz

ja pres HDMI, a ovladac zapne tv pres infra , nahore na ovladaci je primo pro tv sekce tlačítek, zkuste zmačknout TV stanby a mirit na tv :)) ma tv LG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

2) řazení kanálů a správa je šílená, pominu li možnost si udělat pár oblíbených, tak jsem nepochopil tuto funkci, proč není přístupná??? Ze 104 kanálů si dělat 10 oblíbených a čekat , že pči přidání multiplexu se to celý smaže...

3) to že vše zůstává na obrazovce je prasárna na entou, člověk aby musel požád dělat dvojhmaty.

4) čeština pomrvené znaky ????? cotoje???? :)

7) Time shift , je tiu není tu ??? Jak se to ovládá ???

8) při přechodu do MENUa z5 vypadne zvuk

 

2 - ja nastavil jednu skupinu oblibenych ... a mam papirek s poradim (hlavne abych mohl sladit poradi na tv i na stb)

3, 4 - souhlasim, a komicky.. (na displeji i v guide je to ok)

7 - staci zmacknout pauzu (a mozna i neco jinyho by fungovalo)

8 - mne vypadne zase obraz ... modra obrazovka, zvuk bezi dal ... nekdy je celomodry menu, nekdy po navratu misto programu

 

A ad ovladac, to, ze umi ovladat castecne i tv je prijemny, obcas se to hodi, byt bezne pouzivam harmony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...