Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Zajímavé že seznam nahrávek má sice ořezanou diakritiku ale ukazuje jím to dobře.

Tu recenzi psal onak, který je často i zde na tomto fóru. Pokud jde o ten seznam nahrávek, domnívám se, že si je po nahrání sám vyeditoval (žluté tlačítko - přejmenovat). Také si to tak dělám, protože někdy, když to ponechám tak, jak to uložil Kaon s vynechanými písmenky, tak mám potíž po čase vyluštit, co jsem si to vlastně nahrál. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Teoreticky existuje redukce DVI -> HDMI. V pripade radeonu tusim od HD3xx0 a novejsich umi pres grafiku prohnat i zvuk a do tv ci receiveru to i pres dvi s redukci poslat vsechno jednim kabelem (tezko rict, jestli zvuk pujde s kazdou redukci nebo ma amd neco extra).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel sem na mysli nemoznost odstraneni napr. zacatku a konce nahraneho poradu. Pokud nahravam nejaky porad, nahravam ho se zvoleným casovym posunem pred dobou zacatku jeho vysilani a taktez s rezervou po jeho "papirovem" ukonceni. Tak se samozrejme stava, ze pred filmem, ktery si chci uchovat, mam nahrano jeste 10 minut reklam a dalsich nekolik minut po jeho konci. No a nemoznost odstraneni techto nechtenych zacatku a koncu mne vadi. U Handanu to byla operace na tri stisknuti DO. Vyjmutí reklamy vlozene ve filmu je pak jiz jen dalsi nereseny problem.

S Kaonem jsem jinak spokojen (teda po vymene toho prvniho nefunkcniho kousku), ale nemohu si pomoct, u zarizeni, ktere si rika "rekorder", bych tyto moznosti povazoval za zakladni funkce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj, je to přesně tak, názvy jsou na obrázku už editované, protože ty nesmysly v textu, co se u nahrávky objeví, mě docela otravovaly. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník UPC-021

Můžu se zeptat jakým způsobem jste ukládál ty screenshoty ze settopboxu? Je mi jasné že přes PC, ale jaké bylo propojení? do HDMI vstupu na nějaké PCI kartě a nebo přes kompozitní výstup?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvi zvuk neumí, takže přes redukci neprojde. Dvi je v podstatě HDMI avšak bez podpory HDCP a zvuku. Proto lze používat redukci. Zvuk přes dvi umí protlačit jedině některé grafiky a není to standardní funkce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Můžu se zeptat jakým způsobem jste ukládál ty screenshoty ze settopboxu? Je mi jasné že přes PC, ale jaké bylo propojení? do HDMI vstupu na nějaké PCI kartě a nebo přes kompozitní výstup?

 

Ty screenshoty jsou focené pouze foťákem, není to tedy printscreen obrazovky přes PC. Jinak kompozitní výstup ten set-top-box nemá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu mimo mísu když se Kaon nechytá...myslíte že by přehrál hardisk film po zapojení na TV přes HDMI? Myslím tím přehrání filmu z HDD přímo do TV přes HDMI kabel bez PVR . Nevím to jistě, ale myslím že by to molo fachat, jak to vidíte vy?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...