Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

to Movalis:

 

Můžu se zeptat, jak to máš zapojené a jakým HDMI kabelem (tím dodaným od UPC, nebo vlastním)? Já mám také Panasonic TX-P42G15E, ale nepřepíná se mi automaticky vstup na HDMI. Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

V návodu se píše : v důsledku poruch...atd. by mohlo dojít ke ztrátě dat na pevném disku.Uživatel je povinen si svá data zálohovat a společnost nenese žádnou odpovědnost,jestliže tak neučiní. Tak to bude problém :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam otaku k okamzitemu nahravani (record). cumim na film a chci si ho ted okamzite zacit nahravat. zmacknu Record, ale pise to ze to nahrava jen 1:15 hodiny. jak tohle zmenit? aby to napr nahravalo dokud nedam stop, popr abyhc to zmenil napr na 2 hodiny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
mam otaku k okamzitemu nahravani (record). cumim na film a chci si ho ted okamzite zacit nahravat. zmacknu Record, ale pise to ze to nahrava jen 1:15 hodiny. jak tohle zmenit? aby to napr nahravalo dokud nedam stop, popr abyhc to zmenil napr na 2 hodiny?

Zmáčkni REC ještě jednou (tedy podruhé) a nastav si čas konce nahrávky. Nakonec ulož změnu červeným tlačítkem.

 

PS. Který debil "logicky" vymyslel že pro uložení je červené tlačítko a pro smazání zelené. Logicky by to mělo snad být přesně naopak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Podařilo se Vám někomu při připojení Flash disku nebo externího disku přes USB zobrazit fotky nebo přehrát MP3 přes ten STB? Mně to tedy nefunguje - zkoušel jsem připojit jak flash paměť, tak HDD, ale pokaždý se mi tam objeví jen USB1 a USB2, když do toho vlezu, tak tam nic není. Máte s tím někdo zkušenosti? Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se Vám někomu při připojení Flash disku nebo externího disku přes USB zobrazit fotky nebo přehrát MP3 přes ten STB? Mně to tedy nefunguje - zkoušel jsem připojit jak flash paměť, tak HDD, ale pokaždý se mi tam objeví jen USB1 a USB2, když do toho vlezu, tak tam nic není. Máte s tím někdo zkušenosti? Díky za info

asi tak.když jsem připojil nahranou 4 GB flashku,tak jsem měl ty stejný problémy,který popisuješ.ale jak jsem připojil externí 1000GB HDD,tak bylo všechno v pořádku

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zkousel 128 MB flashku a MP3 a fotky fungovaly, jen pokud jsem prehraval nejaky velky MP3 soubor - 77 min, 120 MB, tak se po stisku jakehokoliv tlacitka se STB sekl a resetoval,

u kratsich nahravek to fungovalo vpohode - no vpohode, netno prehravac ma jen 2 funkce zapnout a vypnout, zadna pauza nebo zrychleny posun - trochu odflaknute ovladani.

 

A fotky se me na CRT TV 4:3 zobrazuji nejak smrsknute, jake mate zkusenosti na sirokouhlich TV ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

4GB flashka, FAT32, predni port - fotky a mp3 ok, fotky na sirokouhly tv mi prisly taky ok, v malym okne i ve fullscreenu, ale ze bych je zase nejak premeroval, to ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak jsem toho vyzkoušel více, přečetlo to mi to většinu flash pamětí kromě jedné flashky (FAT, zkoušeno i FAT32) a externího HDD (NTFS). Jinak ostatní flash paměti (které STB v pohodě přečetl) byly ve FAT nebo FAT32.

 

Z toho mi tedy vyplývá, že STB dělá problémy paměť naformátovaná v NTFS, i když "namec" tady psal, že 1000 GB HDD mu to přečetlo v pořádku (a to myslím, že bude také v NTFS). Ale proč to nepřečte tu jednu flashku, to by mě docela zajímalo.

 

tomus: Jinak k těm fotkám, připadaly mi v pořádku, nijak nedeformované.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...