Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Nikde funkce přeskočení reklamy nenabízí. Nelze mu brát za zlé že to nefunguje.

Tuším že i handan při nahrávání z epg měl vypnutý obraz. Není problém si stb zapnout a hned naskočí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo proč nejde automaticky vypnout informační řádek u info dole na obrazovce? Po zmáčknutí modrého tlačítka zústane tonto informační okno viset, vždy musím zmáčknout exit pro ukončení, máte to taky tak? Přitom mám nastaveno vypnutí po 5ti sekundách. Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CiraCira

Funkce přeskočení reklamy funguje. Zkoušel jsem a jede správně. Ale je třeba to správně pochopit. V menu si lze nastavit interval přeskočení, původně je nastaven na půl minuty. A když něco nahrajete a pak se na to díváte tak použijete toto tlačítko. Jak začnou reklamy tak ho zmačknete a ono se to posune o těch nastavených 30 sec. dopředu. Ale jak říkám, funguje to pochopitelně jen při přehrávání nahraného :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kremio
Tuším že i handan při nahrávání z epg měl vypnutý obraz. Není problém si stb zapnout a hned naskočí

Po urcitem vylepseni FW to Handan tak delal, ale pozdejsi aktualizace FW to napravily. Minimalne nekolik mesicu zpatky mi Handan normalne nahrava naprogramovany zaznam z EPG ze stand by stavu zcela bez problemu.

Takze u Kaonu bych to videl jako bug FW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslel jsem to tak, že je tma v nahrávce, ale že při naprogramovaném záznamu to při záznamu nedává nic do výstupu. Tak se chová kaon a je to dobře. Kdyby to bylo jinak, tak při naprogramovaném záznamu se mi na tv vypne dvd a skočí obraz z settopboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

mám dotaz. Po připojení Kaonu k TV (Sony Bravia KDL-32D3000) přes HDMI jsem očekával, že stejně jako u STB Handan 6000, který byl připojen přes SCART, mi po zapojení STB TV automaticky přepne na výstup (aktuálně AV4), kde je STB připojen. Bohužel musím to dělat vždy ručně a je to celkem otrava:-( Při zapojení Kaonu přes SCART to funguje, jako u původního Handanu 6000, tedy OK. Je potřeba nastavit něco u TV? V nabídce TV jsem našel volbu nastavení HDMI, ale po skenování zařízení jsem žádné připojené zařízení nenašel.

 

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funkce přeskočení reklamy funguje. Zkoušel jsem a jede správně. Ale je třeba to správně pochopit. V menu si lze nastavit interval přeskočení, původně je nastaven na půl minuty. A když něco nahrajete a pak se na to díváte tak použijete toto tlačítko. Jak začnou reklamy tak ho zmačknete a ono se to posune o těch nastavených 30 sec. dopředu. Ale jak říkám, funguje to pochopitelně jen při přehrávání nahraného :-)

 

ono samozřejmě funguje, ale nejde v menu nastavit jiná doba než těch 30 sec. (nebo kolik je tam přednastaveno), to je ta chyba o které jsem psal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

mám dotaz. Po připojení Kaonu k TV (Sony Bravia KDL-32D3000) přes HDMI jsem očekával, že stejně jako u STB Handan 6000, který byl připojen přes SCART, mi po zapojení STB TV automaticky přepne na výstup (aktuálně AV4), kde je STB připojen. Bohužel musím to dělat vždy ručně a je to celkem otrava:-( Při zapojení Kaonu přes SCART to funguje, jako u původního Handanu 6000, tedy OK. Je potřeba nastavit něco u TV? V nabídce TV jsem našel volbu nastavení HDMI, ale po skenování zařízení jsem žádné připojené zařízení nenašel.

 

Předem díky.

 

 

Kaon neumí HDMI CEC, takže přepínat jedině ručně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další renonc s Kaonem je, že při jakémkoliv přepnutí kanálu, posílá Kaon přes HDMI do TV znovu info o rozlišení, tzn. že mi pokaždé TV ukáže info grafiku o rozlišení a číslo AV vstupu ... to je samozřejmě naprosto zbytečné, protože rozlišení zůstává stále stejné a působí to rušivě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...