Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Nespletl jste se?

Handan byl oproti DVB-T opožděný o cca 3 sekundy a cca 6 sekund oproti analogu.

Nyní jsem porovnával jen handan s kaonem.

Zpoždění samotného settopboxu nemůže být postřehnutelné bez přímého srovnání- tak velké zpoždění by tam nemohlo být

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník synekvl

Prosím info, kolik jste při výměně předcházejících STB za KAON platili ??? Já měnil CV6000 + H7000 za KAON a dle dohody jsem technikovi zaplatil v hotovosti cca 303 Kč. Nyní mám ve vyúčtování položku "Výměna zařízení" za obligátních 302,52 Kč ... :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hujer
Prosím info, kolik jste při výměně předcházejících STB za KAON platili ??? Já měnil CV6000 + H7000 za KAON a dle dohody jsem technikovi zaplatil v hotovosti cca 303 Kč. Nyní mám ve vyúčtování položku "Výměna zařízení" za obligátních 302,52 Kč ... :shock:

Hm, tak to měl technik aspoň na pivo :)

Já to dostal normálně ve vyučtování, technikovi bych nedal ani kačku. Proč taky, většinou jde stejně jen o smluvní firmy atd., které s UPC nemají nic společné...

 

PS. Reklamuj vyučtování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník synekvl

Dotaz jsem samozřejmě vznesl a čekám na odpověď, nicméně přímá platba technikovi v hotovosti byla normálně ohlášena operátorkou při objednání PVR a když projdu zdejší fórum tak to nebyla žádná výjimka .. :) Uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz jsem samozřejmě vznesl a čekám na odpověď, nicméně přímá platba technikovi v hotovosti byla normálně ohlášena operátorkou při objednání PVR a když projdu zdejší fórum tak to nebyla žádná výjimka .. :) Uvidíme.

 

taky jsem se ohradil a bylo mi vysvětleno že částka byla zaúčtována ale pak zas odúčtována. Podívejte se všichni na 1. list napravo na čtvereček stav klienstkého účtu .... tam je dole částka k úhradě a ta by již měla být bez těch 303 kč....naprosto idiotsky napsáno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Ja mam sice na celkovym vyuctovani o ty tri stovky vic, ale hned vedle je maly tmave modry policko, na kterym je "celkem k uhrade" a to plusminus odpovida normalni sume. Vlastne je mozna o sedesat kacek nizsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...