Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník jay

Já jsem měl favoritní skupiny 3 a všechny jsou rozm..... na sra... a během mého opravování se zase rozm.......Omlouvám se za své výrazy,dnes toho mám už plné brýle :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

Dnes mi bylo odpovězeno z UPC na problém zpřeházení programů po akt./upgrade, že tento problém nelze bohužel vyřešit!Ale je to opravdu tím, že pokud delší dobu neprojdete programy,ty se po navolení upgradujou a automaticky se přesunou na první pozice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pafka_024

Také jsem měl včera problém s přeházením kanálů. Poté, co jsem vše dělal třikrát, jsem radši projel všechny kanály, aby se provedly všechny aktualizace najednou. Tento proces i se znovu seřazením je při "bleskových" reakcí STB na DO velmi časově náročná záležitost, takže jsem měl večer o zábavu postaráno.

Jsem schopen překousnout celou řadu chyb, které tento STB má, ale tohle mě opravdu drásá nervy!

Psal jsem také na UPC, tak uvidím, s čím se vytasej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sebior

Také jsem tam včera po několika přerovnání napsal. Dnes se mi ozvala paní ze zákaznické linky, že mě spojí na technika a ten se mnou po telefonu zkontroluje nastavení přijímače. Pak mi na chvilku pustila do sluchátka vyčkávací melodii, aby se mi zachvilku zase ozvala s tím, že s technikem mluvila, že jsou si problému vědomi a že až to vyřeší, tak mi pošlou obnovovací signál. Pochopil jsem, že to s ní nemá cenu řešit a s díky zavěsil. Doufám, že se to nebude přerovnávat moc často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se Vám to někdy stalo, že UPC Vám někdy něco oznámilo? :shock: Kdyby nebyli jiné servery tak umírám nevědomostí. jejich maily s novinky mi chodí tak s měsíčním zpožděním. Jinak to přelaďování byla fuška - díky za tip s prolistováním celé seznamu. 40 minut mačkání, puchýř na palci, ale zatím to drží! :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Poprvy jsem to registroval cca 14 dni zpet, podruhy vcera, potreti (nekolikrat) dnes ... at mi nikdo netvrdi, ze tohle je chyba, ktera nejde resit, kdyz je to nova chyba a driv tu nebyla |:

Jinak abych doilustroval ty programy, tak mne to dopredu hazi programy, na ktery jsem dneska ani nesahnul a tim jsem si jistej. A podruhy mi je to zprehazelo ted za posledni dve hodiny, kdy se pri stale bezici nova hd (jsem byl linej to vypnout, takze bezel ac jsem koukal na neco z prehravace) zvesela zmenila v seznamu ze trojky na devitku - bez jakyhokoli prepnuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lucyene

dobrý den, máme tento hdpvr box asi měsíc a nyní nám přestal z ničeho nic fungovat dalkový ovladač, box na něj vůbec nereaguje. Bateriema to není a box jsme zkoušeli restartovat, ale bez úspěchu, měl by někdo nějakou radu, prosím??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...