Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník SeriousMsn

Dobry den, chtel bych se tu zeptat na radu( kde muže být zakopán pes) těch zkušenějších s příjmem tv signálu UPC

Moje Tv je LED Samsung EU32C6000 a PVR Kaon, ale mám duchy v obraze(na pozadí jednoho tv programu mě ruší jiný tv program třeba: HBO a Sport 5 zvláště je to patrné u HD programů) a to i z jinych muxů! Signál od upc by měl být v normálu vzhledem ke SD programům-ty jsou koukatelný! Na Tv jsem zkoušel povypínat co šlo(šumový filtry) a pohrát si s nastavením obrazu, ale bez úspěchu, abych když koukám na jeden program, tak zároveň nekoukal na druhý..měl někdo stejný problém a podařilo se mu ho vyřešit?!

Děkuji Všem za věcnou diskuzi

 

Kaon už je zařízení, které bych rád využíval k mé spokojenosti + reciever s 5.1 zvukem, ale HD programy mají u mě vždy na pozadí rušení jiného tv programu, zvlášt v tmavých a kontrastních scénách to na požitku moc nepřidá;(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hd kanály od Grape SC sou určitě milionkrát lepší a v 6x vyšším rozlišení, navíc podporujou technologii Action Viewer, kdy se divák může osobně zapojit do děje ve filmu (u XXX kanálů je poplatek za tuhle vychytávku dvojnásobnej)...

 

i internet je daleko lepší, rychlost 250 Mb/s :shock: po uváděný agregaci 1:50 z toho zákazník vymáčkne luxusních 5/5 Mb/s, ale pozor... :!: 5/5 od Grape SC je opět 100x lepší než 100/10 od upc, protože modem od Grape SC vám v případě snížení rychlosti zatancuje a zazpívá :lol:

 

když nad tim tak uvažuju, asi přejdu... :? sbohem upc :cry:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to co upc oznacuje za hd program je jen legrace - nebot kdo opravdu videl hd kanal tak by si od upc za ty nehorazne prachy neporidil

UPC nevysílá žádné programy, natož HD. UPC je prostředníkem, tedy to, co dostane, to nám pošle. Zahraniční kanály (a asi snad všechny), které vysílají v HD, skutečně v HD vysílají. A na tv přístroji to jde vidět (kvalita obrazu). Krásně se to pozná na TV od úhlopříček 40 (102) a výše. Ovšem např. taková NOVA skutečné HD nevysílá (jejímu HD já říkám "oblbovák pro masy")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TwiST

Kazdej hd program je hd jen do miry, co se do nej pusti. Ohledne novy, tak mozna novejsi serialy, misty vlastni tvorba v priserny kvalite, a velmi vyjimecne film (a tam bych nejradsi vrazdil, kdyz film, ktery ma wide hd verzi, pusti jako upscale 4:3 verze). Cokoli jinyho upscaluje - nejdrastictejsi je upscale jejich vlastnich poradu z dob, kdy zacinala - mizernej zdroj, mizernej prepocet nahoru, vysledkem je proste hnus (:

Ovsem posledni dobou mam pocit, ze se na hd programech v dvb-c vcelku dost kostickuje - vic nez driv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jay

Nikdo se na NOVU nedívá,všichni sledují ČT 2,ale každý ví co kdy a v jaké kvalitě vysílá :lol: NOVU bych vraždil za zmiňované vysílání filmů ve 4:3,když je k dispozici ve 21:9 (7:3) a tím pádem skoro půl obrazu pryč. :cry: + nové děsné dabingy filmů :roll: Ale HD oblbovák pro masy?Zkuste třeba porovnat obraz Televizních novin na NOVA HD,ČT HD a PRIMA HD :!: A teď už čekám jen "ale ARD má obraz TV novin ještě lepší" :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslel programy filmové, či populární - naučné z americké, či západoevropské produkce. Rozdíl je oproti našim pořadům mnohdy velký. U nás je z valné většiny překopané z SD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

USB je v Koanu imho jen pro servisni ucely, pripadne vytahnuti videa do PC (aspon u Handanu tomu tak tusim bylo). Pro zobrazeni fotek bys to musel strcit jinak... do televize.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...