Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k
me je to vase slavne hd uprdele - protoze to neni zadne hd - to jenom upc si dela reklamu na kterou jim skoci blbci - opravdove hd vysilani vypada o dost lepe a kdo ho jeste nevidel tak chrochta u mazanic upc

Kdyby jsi měl rozšířené nabídky, nebo tu Supreme, tak na kanálech, jako např. History, ..... a dalších zahraničních kanálech uvidíš HD vysílání (a je to skutečně poznat, obvzláště, když je TV o vyšší úhlopříčce, jak 100)

jen potvrzuji...například již zmiňovaný History v HD nebo Discovery jsou překrásné...a já na své 94cm LCD televizi pouštím filmy ve full HD 1080p, takže vím o čem mluvím. Není to to samé jako jako u UPC, ale HD to je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na sledování HD je dobré mít úhlopříčku i IQ nad 100.Tak to si moc neužiješ,cizinče.

No ono asi bude nejlepší toho "cizince" ignorovat. Ani nevím, proč sem vlastně přispívá. zatím tu je od něj pouze a jenom kritika snad všeho, co je spojené s UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja osobne mam LCD 85 a IQ asi pres 100 bude urcite a docela spokojenost s kvalitou nekterych HD kanalu. Myslim, ze takovy prenosy na Eurosport HD v native je parada. Me spis zarazi, ze ten borec kritizuje, ale alternativa je jaka teda pane nejchytrejsi cizaku??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník brillant
No ja osobne mam LCD 85 a IQ asi pres 100 bude urcite a docela spokojenost s kvalitou nekterych HD kanalu. Myslim, ze takovy prenosy na Eurosport HD v native je parada. Me spis zarazi, ze ten borec kritizuje, ale alternativa je jaka teda pane nejchytrejsi cizaku??

 

Třeba si myslí, že když kouká na Majora Zemana na kanálu, který má v názvu HD, že je to HD a pak kritizuje. Eurosport HD Native = super. A taky na ČT HD pořady o přírodě od BBC!

Ale teď místo toho jedou Vyprávěj... to je jiná kapitola...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qentin

Ahoj,tak jsem to tu pročetl a řešilo se tu jak dostat videa z HDD do Pc,no mě spíš zajímá jak dostat videa jako avi,divx atd. do Kaonu,nebo přes jeho usb videa přehrát.Teď to pouštím přes Pc,ale proč nevyužít Kaonu jako multimediálního centra?Jinak mám ho doma cca týden a bez problémů a hlavně design se povedl.Oproti Handanu-nebe a dudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník qentin

To jsem taky zjistil :wink:

ale když to jde hodit vide z Kaonu do Pc tak to musí jít i obráceně né?

Videa v kaonu jsou s příponou .trp takže teoreticky to ztačí třeba .avi konvertovat do .trp

ale to bude časově náročné.Takže by to chtělo flash firmwaru v Kaonu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem taky zjistil :wink:

ale když to jde hodit vide z Kaonu do Pc tak to musí jít i obráceně né?

Videa v kaonu jsou s příponou .trp takže teoreticky to ztačí třeba .avi konvertovat do .trp

ale to bude časově náročné.Takže by to chtělo flash firmwaru v Kaonu....

Jiný firmware asi dostupný zatím není :(

Kaon nemá kodeky pro DivX atd :wink: Pokud bys překonvertoval do .trp tak by to mohlo jít :P

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...