Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník petro_cz
USB je v Koanu imho jen pro servisni ucely, pripadne vytahnuti videa do PC (aspon u Handanu tomu tak tusim bylo). Pro zobrazeni fotek bys to musel strcit jinak... do televize.

 

A ty kouříš co? bud ho doma mas a nebo nemas, ja ho mam a normalne to jde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vladman

V manuálu se píše, že lze připojit USB paměť pro přehrání MP3 a fotek, mě se sice zobrazí ikona připojeného USB,ale fota se nezobrazí!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník falconpatrol

Dnes som volal do UPC unas na slovensku a dristi a dristi,jasne som sa spytal operatora ci blokuju prenos videa s HDD na USB on jasne odpovedal ze to neni blokovane,na co som mu vravel ze ked zavolam za minutu a ma prepoji druhemu operatorovi ten bude tvrdit opak a presne tak to bolo :) este mi chcel tvrdit ze UPC nedalo poziadavku na blokovanie heehe ze to Kaon ako firma no jasne ze blbost lebo keby toto volakto robil bezne asi by mu tie STB ostaly v obchode.

Masinka vyzera dobre a skusil som tu popisany postup ako dostat video do pc a ozaj funguje ale video nejak nejde dobre aspon umna normalne fullHD filmy idu bez problemov ale toto nejak seka,neviem preco,dalsia vec chcel som to prekonvertovat alelen par softov to vie a je to nadlhsie podla toho ako som cakal pri 20minutovom zazname a to mam i7cku :(,

DVD fabko mi Dvdcka prerobi na xvid za 6mint a toto trvalo 1:1.Takze som sa toho vzdal no skoda ze su svine v UPC ze to takto spravili a nech sa zadrhnu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Tak mi dnes přišel novej Koan... vše jakštakš, až na ovladač. Je běžné, abych si na mačkání tlačítek musel najmout ukrajince? Nejenže jeden povel je tak na pátý zmáčknutí, ale tvrdost tlačítek je obdivuhodná. K seřazení programů jsem se zatím nedostal, nemám na to nervy, asi by ovladač letěl z okna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Tak mi dnes přišel novej Koan... vše jakštakš, až na ovladač. Je běžné, abych si na mačkání tlačítek musel najmout ukrajince? Nejenže jeden povel je tak na pátý zmáčknutí, ale tvrdost tlačítek je obdivuhodná. K seřazení programů jsem se zatím nedostal, nemám na to nervy, asi by ovladač letěl z okna...

tak to já s ovladačem takové zkušenosti nemám...právě naopak. U mě má skvělou odezvu (kromě listování v EPG). Jinak seřazení se provádí přes MENU. Tam si musíš vytvořit skupinu Favourite 1, kde si přidáš chtěné programy a v nich potom můžeš seřazovat. Při vyjetí z MENU stačí vybrat tu Favourite 1 a je to :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve chvíli kdy je nastaveno v EPG nahravani napr na hodinu kdy clovek neni doma, resp. pristroj je STANBY, pristroj se v uvedeny cas zapne a zacne nahravat.

Pristroj nasledne nelze ale vubec pouzivat, sledovat jiny kanal, dokonce ani nahravany. Jinak receno pri zapnute TV do ni neleze signal z Kaonu pres HDMI.

Je toto chovani pristroje normalni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hanys.k
Ve chvíli kdy je nastaveno v EPG nahravani napr na hodinu kdy clovek neni doma, resp. pristroj je STANBY, pristroj se v uvedeny cas zapne a zacne nahravat.

Pristroj nasledne nelze ale vubec pouzivat, sledovat jiny kanal, dokonce ani nahravany. Jinak receno pri zapnute TV do ni neleze signal z Kaonu pres HDMI.

Je toto chovani pristroje normalni?

mě stačí jak to nahodím a jede normálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Ve chvíli kdy je nastaveno v EPG nahravani napr na hodinu kdy clovek neni doma, resp. pristroj je STANBY, pristroj se v uvedeny cas zapne a zacne nahravat.

Pristroj nasledne nelze ale vubec pouzivat, sledovat jiny kanal, dokonce ani nahravany. Jinak receno pri zapnute TV do ni neleze signal z Kaonu pres HDMI.

Je toto chovani pristroje normalni?

 

Mně to dělá taky, mám tam jen modré pozadí na TV. Musíš nejdřív pustit STB, počkat tak 10s a pak TV. To zabírá u mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnil jsem Handan za Kaon a nestačil jsem se divit.Hned po zapnutí naskočí tabulka s informací : Zámek splatnosti INPUT CA PIN CODE a ????. Ať dám jakékoliv heslo tovární nebo mé nastavené tak nereaguje,musím použít nejdřív tlačítko hlasitosti a pak to zmizí.Dále pak třeba přepnu na program a je jen černá obrazovka - zvuk jde.Nebo koukám na program a najednou vše zmizí a mám na TV nápis NO SIGNAL buď se to samo restartuje nebo já to musím vypnout a zapnout a tím se mi také ukončí případné nahrávání. Jsou dlouhé odezvy mezi přepínanými programy a celkově je to pomalý. Stane se také,že se to sekne na jednom programu a přepnutí na jiný program nefunguje,opět jedině vypnout a zapnout přístroj.

:evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...