Přejít na obsah

Kaon KCF-B3001 HD PVR


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník TwiST
Ve chvíli kdy je nastaveno v EPG nahravani napr na hodinu kdy clovek neni doma, resp. pristroj je STANBY, pristroj se v uvedeny cas zapne a zacne nahravat.

Pristroj nasledne nelze ale vubec pouzivat, sledovat jiny kanal, dokonce ani nahravany. Jinak receno pri zapnute TV do ni neleze signal z Kaonu pres HDMI.

Je toto chovani pristroje normalni?

 

Mně to dělá taky, mám tam jen modré pozadí na TV. Musíš nejdřív pustit STB, počkat tak 10s a pak TV. To zabírá u mě.

 

Moji bravii proste vypnu a zapnu, kdyz to udela. Nekdy po zapnuti, ne vzdy, nekdy pri prepnuti do menu, nekdy po navratu z menu. Spis neprijemny, nez vyslovene spatny. Jasper, to se asi tyka i tebe.

 

Ale mam pocit, ze puvodni dotaz jde k necemu jinymu, takze dam k dobru jeste druhou informaci - pri nahravani ze stand-by se kaon pouze tvari zapnute, ale je stale ve stand-by, jen navic nahrava. Na sledovani staci zapnout (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

Tak sem si poridil CA modul, protoze u Koanu je katastrofalni ovladac. Predpokladal sem, ze kvalita obrazu muze byt i o chlup lepsi. Ovsem prekvapeni bylo, kdyz obraz pres modul nebyl lepsi, ale naopak viditelne horsi, viic rozmazanej. Mate pro to vysvetleni? S takovou asi karta pujde zpatky a budu muset trpet ovladac od Koanu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J.Š.

Moje zkušenost s CA modulem u TV Samsung je výborná, dá se říct že kvalita obrazu přes tuner TV a Kaonu je srovnatelná. CA modul má velkou výhodu v tom, že umožňuje sledování

všech programů při současném nahrávání více programů Kaonem, Co se týká ovladače Kaonu nemám s ním žádné problémy, jedině co mi vadí na vlastním Kaonu jsou dosud neodstraněné chyby firmware.

Upraveno uživatelem J.Š.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už mě ten šmejd vytáčí, všechno co jsem měl nachystáno na nahrání ze včerejška na dnešek se prostě nenahrálo a ani se sám nevypnul, k čemu to je když se nemůžu spolehnout na jeho funkci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že Kaon neunesl změnu času, všechny opakovaná nahrávání jsem dneska našel posunuté o hodinu dopředu.

 

A to už jsem si chvilku bláhově myslel, že si v UPC konečně ujasnili co je to změna času, kdy probíhá a kam se čas zrovna v dané době posouvá. No asi ne - minimálně to zapomněli říct vývojářům sw pro Kaon.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že Kaon neunesl změnu času, všechny opakovaná nahrávání jsem dneska našel posunuté o hodinu dopředu.

 

A to už jsem si chvilku bláhově myslel, že si v UPC konečně ujasnili co je to změna času, kdy probíhá a kam se čas zrovna v dané době posouvá. No asi ne - minimálně to zapomněli říct vývojářům sw pro Kaon.

Já s časem problém neměl. Pravdou je, že druhý den po změně času ukazoval KAON čas původní, ovšem po zapnutí TV a po jeho vypnutí po dosledování pořadu (kvůli kterému jsem to zapínal), již KAON ukazoval správný čas. Ta změna se prostě objeví až po zapnutí přístroje (stejné jako u OS Win - kdyby jste měli možnost sledovat přes Win čas i při vypnutém PC, tak to bude naprosto stejné. Přístroj (OS) se musí aktivovat - je to jenom pitomý software)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...