Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k
Nevim, koho vic namichnu, ale myslim si, ze tech sportovnich kanalu je az-az.

Nejlepe by udelali, kdyby je dali stejne jako ruzne Relaxy a pod. za priplatek.

Sorry, ale 3 x fotbal, vecer hledet na poker.

To za chvilku tam jeste bude chybet pexeso, clovece-nezlob se a podobne.

ESPN - kdyz nebude, nic se nedeje. Motor uz tez neni, a co?

tak třeba přímo u mě je fotbal velmi sledovaný a poker jak by smet...myslím si, že nabídka sportovních kanálů je tak akorát. Na druhou stranu i přírodu a dějiny můžu...je to věc názoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jeho úkolem bude mj. spustit nové kanály na našem trhu a myslím, že moc možností na výběr není - SyFy Channel, 13th Street, Diva Universal, Universal Channel HD :)

Zamněl jsi na Hallmark. Sice by to bylo přinejmenším podivné, ale nemůžu říct, že by mě až tolik překvapilo, kdyby Universal restartoval Hallmark jako zcela nový kanál :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hallmark jsem vynechal záměrně. Málokdy se stává, že by se nedávno zrušený kanál vrátil zpět, když místo něj už je náhrada. Navíc po tolika letech působení...Nemělo by to na našem trhu smysl, když by nebyl žádný obsah. A o SyFy se mluví už nějakou dobu, že by se měl u nás spustit a příjde mi to logické.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych si pral Much More Music:

http://www.muchmore.ca/

 

Ale to je asi zbozne prani.

 

Tak technicky by to šlo. Otázkou je, jestli by stanice i UPC měli zájem se dohodnout a zda by to případně mělo u nás sledovanost.

 

Když už takovéto lahůdky, tak G4TV a Nasa TV. Obojí by šlo velmi jednoduše a ani by to nebylo moc drahé, ale pochybuji, že by se k tomu UPC odvážilo, vzhledem k odborné zaměřenosti obou stanic (videohry, vesmír).

 

Ono by se nechalo fantazírovat nad americkými verzemi kanálů (americké MTV, americký History Channel, americký NGC, atp.), ale to je prostě nesmysl. Kanálů, které vysílají pouze v Kanadě a Americe a bylo by možné je šířit i do Evropy a k nám, je velmi málo. Reálnější je, kdyby UPC zařadilo nějaký (HD) program z nabídky Sky UK/Canal Digital.

 

Vybrat vhodné kanály je ale vždycky těžké, protože málokdy potěšíte většinu.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem si tu námahu a dal dohromady seznam věcí, na které se můžeme letos těšit:

 

Potvrzené události:

- Cinemax do léta začne vysílat v 16:9

- Cinemax 2 do léta začne vysílat v 16:9

- Do jara začne vysílat česká verze AXN HD

- Do konce roku začne vysílat česká verze Cinemax HD

- HBO spustí online portál HBO GO

 

Nepotvrzené události:

- CNN by mělo začít vysílat v 16:9

- Disney Channel by měl začít vysílat v 16:9

- National Geographic Channel by měl začít vysílat v 16:9

- Nat Geo Wild by měl být počeštěn dabingem u většiny pořadů

- Nat Geo HD by měl být počeštěn titulky nebo dabingem u některých pořadů

- Playhouse Disney by měl být počešten dabingem a změněn na Disney Junior

- Blok Playhouse Disney na Disney Channel by se měl změnit na Disney Junior

- Universal Networks by měli spustit v ČR další kanál, nejspíše SyFy Universal

- V ČR by měl začít vysílat kanál SPIKE.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dadko

Tak moju reklamaciu na balicek plus vyriesili uspokojivo. Uznali, ze mali v systeme chybu a budem mat aktivny balicek Plus az do doby kedy som ho povodne aktivny mal mat. Stacilo len trvat na tom co je napisane v zmluve. Najprv sa ma sice pokusali prekecat na plateny balicek Plus ale po tom co som vytrvalo trval na svojom uznali svoju chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to já taky.ale jelikož 21.1 je v pátek a upc ve svých programových tipech na tento den upozornovala na bundesligu na ES 2 NEE ,tak by se rozšiřovat mělo.a navíc,když jsem psal na KC ohledně tohoto programu a jejich upozornění,že budou 21.1 vysílat bundesligu na ES 2 NEE,tak mě došla tato odpověď:

Touto cestou Vám potvrzujeme, že česká verze kanálu Eurosport 2 Bundesliga bude skutečně zařazena do naší programové nabídky digitální televize. Tento kanál nahradí původní verzi Eurosport 2.

  • Super
  • Super
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...