Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Hlavně by UPC mohlo konečně nabídnout zákaznickou linku s předvolbou 800, tedy zdarma. To je myslím to nejmenší co by mohlo UPC pro pohodlí a spokojenost svých zákazníků udělat.

 

I Euronews začal vysílat 16:9. Příjemná změna, po France24 již druhý kanál tento měsíc. Schválně kdy se dočkáme u CNN. To americké vysílá v 16:9 a v HD už nějakou dobu...

 

Z jiného soudku. Euronews začal vysílat v plnohodnotném 16:9. Kdypak se přidá CNN a CNBC, ať jsou konečně všechny (slušné) zpravodajské kanály v 16:9?

 

Nic ve zlém Jacku, ale občas by sis to tu taky mohl přečíst, já psal skoro přesně totéž už po čtvrt na dvanáct ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně by UPC mohlo konečně nabídnout zákaznickou linku s předvolbou 800, tedy zdarma. To je myslím to nejmenší co by mohlo UPC pro pohodlí a spokojenost svých zákazníků udělat.

UPC má linku zdarma. 222980980 z jejich sítě. Třeba T-mobile také nemá zelenou linku.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neví někdo jakou sledovanost/oblíbenost u UPC má ESPN America?

To chtěj taky rušit? Ach jo.

 

Proboha ne. Jen mě to zajímá z toho důvodu, že pokud by měla ESPN America velkou sledovanost, nevidím důvod, proč by potom UPC nemohlo zařadit i další stanice z rodiny ESPN, které jsou pro náš region dostupné (ESPN America HD, ESPN Classic Sports, případně také ESPN a ESPN HD)...Ledaže by cena byla příliš vysoká vzhledem k tomu, že tam každou chvíli běží živé přenosy (a u ESPN America HD ještě k tomu z Ameriky a v HD). Ale pro UPC by to neměl být problém, když na satelitu to zvládá (ale jen díky Canal Digital).

 

kurna, espn america hd by som bral vsetkymi desiatimi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pajabrunn

Tak včera jsem jako mnozí z vás zjistil že mi nejedou ty Discovery programy. No a dnes mi Science a World už zase jedou. Nejede akorát ten travel living.. Takže vaše intervence u UPC zabrali? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak to po 26.? zápis z rrtv?

pod pojmem brzy jsem si představoval, že to bude pokud možno hned, do 2 týdnů max.

přesně tak,ze strany upc žádná nová registrace kanálů.toto jsou programy,které má upc u rrtv zaregistrovány.některé jsou dokonce z prosince 2009

FILMBOX FAMILY

Investigation Discovery

ESPN Classic Sport UK

TV ATLAS

LEO TV

Kino Cs

Ethnic TV

CCTV-4

CCTV-9

MTV European,

VH 1 European

DOKU CS

EUROPA CINEMA

KINO CS

MUZIKA CS

Retro Music Television

televize slovácko

BBC One

BBC HD

ORF2 Europe

TVP Katovice (TVP Katowice

ZDFinfokanal

ZDFneo

ZDFtheaterkanal

Spektrum HD

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...