Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

No, to je sice fajn. Ale tohle není nový kanál, ani rozšiřování nabídky. To je pouze změna šířené verze stejného kanálu za jinou (lepší). Počet stanic se tím bohužel nezmění. Je to hezká změna, ale to je tak vše.

 

Spíš by mě zajímalo, kdy konečně přibudou HD programy. Je to tragédie. V nabídce Sky UK je 48 programů v HD a u nás je 51 programů ve formátu 4:3 :lol:

 

UPC má registrováno alespoň 20 kanálů, tak proč je všechny nepřidají?

 

A kde je náhrada za Motors TV? Uplynulo 19 dní a nový kanál na vyrovnání, nikoliv navýšení, počtu stanic, nikde!!

 

To jsou fakta. To musím se vším otravovat Malinu, protože na KC nemají o ničem přehled a ani neví, jaké služby má klient předplacené?

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víš proč? Protože se říká, co zahodí Skot, to zvedne Holanďan. Tak se nediv, jsou strašně spořiví a lakomí a určitě se se stanicemi hádají o setiny halíře za šířenou stanici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víš proč? Protože se říká, co zahodí Skot, to zvedne Holanďan. Tak se nediv, jsou strašně spořiví a lakomí a určitě se se stanicemi hádají o setiny halíře za šířenou stanici...

Nejedná se zrovna o halířové částky :wink: A berte to tak že kanály přibývají ale cena se nemění. Kdyby se nehandrkovaly o ceně tak by mohla vždy naskočit vyšší cena a nebo by byly dělány extra balíčky s novými kanály.

Jinak letos bychom se měli těšit na spoustu nových kanálů po kterých tu bylo několikrát voláno.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se letos budou přidávat nové tv kanály,neuvažuje se také o rozšířování v oblasti rozhlasu

 

NE. Pan Malina mi na podzim 2010 emailem odpověděl, že nyní v digitální síti není již kapacita pro nové rozhlasové stanice. A to jsem na něm požadoval (tedy poprosil), aby pro Prahu zařadila UPC digital vysílání poslední chybějící regionální stanice ČRo Regina. (Nezaměňovat se stanicí ČRo Region, která je určená pro Středočeský kraj). Trochu mě děsí, že nejspíš rozhlasové stanice nespadají pod „must carry“, tedy veřejnoprávní ČRo. Nebo snad ano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se letos budou přidávat nové tv kanály,neuvažuje se také o rozšířování v oblasti rozhlasu

 

NE. Pan Malina mi na podzim 2010 emailem odpověděl, že nyní v digitální síti není již kapacita pro nové rozhlasové stanice. A to jsem na něm požadoval (tedy poprosil), aby pro Prahu zařadila UPC digital vysílání poslední chybějící regionální stanice ČRo Regina. (Nezaměňovat se stanicí ČRo Region, která je určená pro Středočeský kraj). Trochu mě děsí, že nejspíš rozhlasové stanice nespadají pod „must carry“, tedy veřejnoprávní ČRo. Nebo snad ano?

 

 

stačilo by,kdyby vyhodily všechny slovenské stanice a měli by hned místo pro rozšíření českých stanic

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vybrane rozhlasové stanice CRo take spadají pod „must carry“.

 

tomus: Apropo, patří mezi ně stanice CRo Brno, Olomouc, nebo Plzeň? Proč v SLK balíčku jsou regionální stanice, jako Regina Bratislava, Bánská B a Košice a v CZ není příkladem CRo Brno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebude to tím, že regionální stanice ČRo nevysílají nikde v digitálu a regionální staanice SRo ano.

Ono dostat se pak ke zdrojovému signálu a nakoupit encodery asi není nejlevnější záležitost ....

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, koho vic namichnu, ale myslim si, ze tech sportovnich kanalu je az-az.

Tak pokud nerozlišuješ míč od puku a nebo od auta / motorky., tak potom jo - pro takové je asi fuk, co v té bedně je.

Já bych například zrušil NOVU a její serialy, co gumují mozky (no a co, nic se nestane - maximálně se některým lidem vrátí rozum a schopnost přemýšlet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...