Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

S tema citacema fakt brzdete, uz me to take docela stve,

 

jinak 10.000 nestoji registrace jednoho kanalu u RRTV, ale baliku kanalu, proto si jich UPC vdy preventivne registruje vic naraz, i kdyz je pak nakonec treba ani nedaji do nabidky.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomusi, můžu se tě na něco zeptat? Tobě chování UPC nevadí? Příjde ti na úrovni?

 

Já si připadám někdy, jako bysme koukali na kabelovku někde uprostřed ničeho a poskytoval nám ji vysmátej skřítek Emílek, co očarovává lidi, kteří jsou rádi, že ho mají, přitom sám skřítek občas neví, co dělá, protože se cítí jako po flašce tequily a po lese má rozházené všechny poznámky o tom, jak se má chovat. :lol:

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cvancara: díky tobě budu mít ramadán už v únoru :D Jsi hodný, že jsi mě na to upozornil. Alláh s tebou. Mimochodem, víte někdo něco o Public tv v kabelu? Bude, nebo nebude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jack_6428 to ae říká od začátku jejich vzniku a pořád jedou. Nikdy bych neřekl, že Z1 skončí dříve! Co když jim dá UPC šanci, jako brněnské BTV? Možná bychom koukali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Public je teď v multiplexu sám a vzhledem k tomu, že nemá moc, co nabídnout, nebude trvat dlouho, než to zabalí a buď přejde jinam nebo zmizí úplně. Možná ne zítra, možná ne za měsíc, možná ani za rok, ale moc růžově bych to neviděl. Z1 byla mnohem silnější stanice, než Public a to, že Z1 končí, může způsobit nemalé domino. A já neříkám od začátku, že Public skončí. Já od začátku říkám, že by v kabelovce jen zabíral místo a ani se UPC nedivím, že ho nechce přidat. To je trochu něco jiného.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz jen kroutim hlavou nad UPC,ale co me uplne zabiji,je ze v dobe kdy kazdy ma dona 16:9 tv tak my cesi vysilameCT,PRIMU a NOVU HD ve formatu 4:3 coz je uplnej zabijak.Murdok a spol musi jasat kdyz vidi jaky debilove mu v evrope chteji konkurovat,to je pak tezko se divit,ze ma takovy medialni kralovstvi.Myslim,ze co se tyka vysilani tv nedohonime vyspele stay ani kdyz jim pobezuime naproti s takovym pristupem.Digitalizace je tu uz jak dlouhoa vysledek mame kanalu,ze nam je zavidi snad jen Somalsko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, sáhne mi si na srdce. Z1 a TA3 byl úplný rozdíl, i když to byl ten samý vlastník. Co mi vadilo, bylo. že Z1 nevysílila živě, když byly mimořádné situace, tak byly jen zprávy, ne live. Oproti TA3 velký rozdíl. Než začala vysílat ČT24 očekával jsem, že to bude něco jako TA3, ale jeden měsíc mi stačil, že jsem se mýlil.

 

Opravdu bohužel, i když jsem Z1 vůbec nesledoval, je škoda, že končí, i když nevemu najít ten správný důvod, proč bych se ji měl zastávat, možná jediný KONKURENCE.

 

Než byla ČT24, tak jsem sledoval hodně TA3 k vůli ekonomice, možná Z1 předčila mé očekávání, ale dejme si ruku na srdce nebyla to pravé ořechové, Měla na víc a krizi bych s tím nespojoval. Raději ji měla využít ve svůj prospěch, když se hlásila jako ekonomická, business TV.

 

Když jsem se to dozvěděl, byl to prvotní šok, ale i TV trh si bohužel, žádá své,

 

A k UPC, že by zařadilo něco adekvátního, nepočítjme s tím. Bude to jeden ze slovenských progamů - TA3 - za Z1 - stejný vlastník, nebo možná STV1, ale ....!!!!

 

Dříve, než se UPC rozhoupe, tu bude TV POHODA a to bude ta pravá kompenzace, za kterou se bude UPC vydávat.

 

Nic naneděláme Z1 končí a zítra se nic znemění a život běží dál.

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA modul, nepřehledný HD box
  • Frýdek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...