Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

A ted maji všichni zákazníci s Kaony radost, že se jim přeházely programy. Proto nebyl ten program přejmenován. S včerejší změnou Z1 už je to jedno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ted maji všichni zákazníci s Kaony radost, že se jim přeházely programy. Proto nebyl ten program přejmenován. S včerejší změnou Z1 už je to jedno ...

Aha, takže kvůli lidem, kteří si od UPC nechali vnutit nefunkční krámy, se teď bude všechno odkládat? Děkuji pěkně. To je snad možné opravdu jenom u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych HBO moc neveril, UPC bere pro HBO signal ze satelitu a beze zmen ho posila dal do kabelu, mam to overene.

 

Je zajímavé, že kanály HBO jsou ve stejném multiplexu, stejně jako kanály AXN a všechny vysílají v nižším rozlišení, než by měly. To samé VH1, VH1 Classic, MTV Dance, MTV Rocks. Pouze náhoda? A o datovém toku, který lítá všude podle libosti nemluvě. Kdyby nebyla pravda, co si už delší dobu myslím a co mi nyní potvrdilo HBO, řeklo by mi UPC rovnou, když jsem se jich ptal, že to je nesmysl. Jenže oni mi už několikrát nepřímo řekli, že to je pravda a že to letos napraví. Asi tak. Dohadovat se o tom nemá smysl. Myslím si ale, že kdyby UPC kompletně zrušilo všude analog, bylo by místa dost nejen pro navýšení kvality, ale i pro další programy. Jak to ale momentálně vidím, o 150 a více kanálech, datovém toku nad 20 Mb/s u HD kanálů a STB s VOD, si můžeme zatím nechat jen zdát. Nechci tvrdit, že kvalita obrazu u UPC je na úrovni DigiTV, to ani omylem. Je mnohem lepší a dostačující, ale vadí mi, že UPC šetří.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

UPC v současnosti vysílá programy HBO v rozlišení 640x576 z důvodu limitů přenesených dat v jejich DVB-C síti.

 

To je informace od HBO.

 

..

HBO, mírně řečeno, poněkud mlží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem rekl UPC bere signal pro stanice HBO ze satelitu, predpokladam ze s druzice Amos

a urcite s rozlisenim nic nedela a to plati i pro ostatni stanice, nevidim duvod proc by meli obraz takto degradovat, tvoje hypotezy jsou pouhe spekulace.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm a kolik tedy podle tebe zbývá volného místa v DVB-C, když údajně není důvod degradovat obraz a datový tok?

 

Proč p. Malina tedy říkal v prosincovém UPC Informuje toto: "...budeme usilovat o zvýšení kvality televizního obrazu..." ?

 

Proč mi poté volali z UPC a říkali, že se to budou snažit letos vyřešit?

 

Proč mi AXN odepsalo, ať se s tím obrátím na UPC?

 

Proč mi HBO odepsalo, že UPC s datovým tokem HBO HD nic nedělá, ale šíří ostatní HBO kanály v nižším rozlišení, protože není v DVB-C dost místa?

 

Až mi na to najdeš odpovědi, možná ti uvěřim.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč mi HBO odepsalo, že UPC s datovým tokem HBO HD nic nedělá, ale šíří ostatní HBO kanály v nižším rozlišení, protože není v DVB-C dost místa?

 

Jack_6428: Mohu poprosit o kopii této vámi proklamované odpovědí od HBO níže vámi uvedeného znění? Tedy pokud jste s HBO si nekorespondoval prostřednictvím poštovní známky. I tak by se dala odpověď HBO naskenovat a vložit sem k naším ctěným zrakům. Předem Vám děkuji za váš investigativní přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...