Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Místo Z1 se mi objevil kanál UPC (mám ho teď 2x)., ovšem na zrušeném kanále MotorsTV mám na STB stále "MotorsTV", ale obrazovka dočerna černá.

Jako chlapci umí rušit velmi rychle, ale nahradit něčím jiným, tak to už jim trvá jako psovi pastva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Imrek-neber osobně slovo blábol.Nemyslel jsem to ve zlém,tak to tak chápej.Každý má svůj názor,na programovou skladbu.Ještě jednou SORRY.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že se naopak šance na MTVN HD spíše vzdálila. Kanály MTV doposud v Česku zastupovala společnost Chello Media a tudíž de fakto UPC, protože stejný vlastník. Proto se UPC tak dlouho bránilo MTV Czech, kterou distribuuje přímo Nova a UPC by tedy přišlo o svůj vlastní kanál. A také díky tomu, že kanály MTV distribuovalo Chell, bylo UPC první v Česku, které zařadilo Nickelodeon.

Naopak s IKO Cable se UPC dodnes nebylo schopné domluvit na šířená kanálu DoQ, což může naznačovat určité problémy ve vztazích těchto společností :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, v něčem máte pravdu. Snad se nic nepokazí a všechny doposud šířené kanály v UPC zůstanou. Ale myslím si, že 1 hudební kanál v HD by snad nikomu nevadil. Mě osobně by to udělalo velkou radost. Můžeme jen doufat, že se ty společnosti nějak domluví. Aspoň by se UPC mělo zase čím chlubit. Tím Nickelodeonem mě tehdy mile překvapili. Uvidíme, únor je za rohem.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco podobného jsem též zažil. Měl jsem oficiálně nabídku STARTER a šly mi asi rok také hudební programy. Asi jen tak mi to tam dali. Jednoho dne mi přestaly. Tak jsem se dotázal na UPC a bylo mi sděleno, že žádné hudební ve smlouvě nemám. Pokud je chci tak mi je za 100 Kč dají. Což jsem nechtěl. Naznačil jsem výpověď a ejhle hudební šly za 1 Kč (na 6 měsíců). Před uplynutím nebyl žádný telefonát nebo dotaz jestli chci dále balíček MUSIC využívat a v inkasu naskočila sumička o 100 Kč. Už mi došla trpělivost a od UPC odcházím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V únorovém UPC Informuje p. Malina opět mluví o nových stanicích, ale není konkrétní. Zopakoval však, že si musí alespoň 1 kanál registrovat u RRTV, což mě přivádí k tomu, že se nechá relativně jednoduše vymezit, jaký kanál se bude přidávat. Možnosti jsou u HD kanálů následující:

 

Travel Channel HD, MTV HD, Nat Geo Wild HD, Animal Planet HD, ESPN America HD, AXN HD, Eurosport 2 HD, Penthouse HD a pokud se nepletu tak ještě MGM HD a Mezzo HD.

 

Tyto HD programy UPC registrované nemá a jako jediné přicházejí v úvahu. Hm... :scratch:

 

Snad ale jednou budou v nabídce všechny.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PetrS

Já beru eurosport 2 HD.

 

JInak by me zajimalo proc upc snizuje datovy tok - predpokladam ze je prenos nic nestoji a místa mají snad dost. (nebo se pripravuji na zverejne zvysovani kvality v letosnim roce tak ze ji zhorsi a pak vrati na uroven z poloviny roku 2010??)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...