Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Můžete tady prosím přestat spamovat? Bylo by pohodlnější, kdybyste se tu zaregistroval, než diskutovat s anonymem, pokud tu chcete psát častěji. Ale nikdo vás nenutí :)

 

Jinak nevím, co jste tím posledním příspvěkem chtěl dokázat. Možná se společně dopracujeme k nějakému inteligentnímu sdělení.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete tady prosím přestat spamovat? Bylo by pohodlnější, kdybyste se tu zaregistroval, než diskutovat s anonymem, pokud tu chcete psát častěji. Ale nikdo vás nenutí :)

 

Jinak nevím, co jste tím posledním příspvěkem chtěl dokázat. Možná se společně dopracujeme k nějakému inteligentnímu sdělení.

 

Já zde nespamuji, ale pouze diskutuji. Přispívám v diskusích a zároveň mohu být v opozici, když cítím, že je to proti mému přesvědčení. Můžete si přečíst mé příspěvky, že přináším i nové zprávy a nejenom v tomto fóru "Digitální televize". Toto fórum demokraticky umožňuje od základu, že se nemusím registrovat, tedy mohu v omezeném režimu napsat svůj názor! Nepotřebuji žádné jméno ... proč?

Napsal Jack_6428: Jinak nevím, co jste tím posledním příspvěkem chtěl dokázat. Možná se společně dopracujeme k nějakému inteligentnímu sdělení.

Určitě. Jste jenom hloupý žvanil a možná by stálo za to, pokud chcete dále inteligentně a solidně přispívat na UPC fórum, změnit nick, aby jste byl cool a důvěryhodný. Přeji Vám hodně štěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Když by Vaše příspěvky postrádali invektivy, kterými přímo překypuje, jednalo by se o diskuzi. Ale takhle se projevujete zas jako jeden z těch co spolkli celou moudrost světa a jen oni jsou ti nejlepší a mají jako jediní pravdu.

Navíc to že napíšete 8 příspěvků za sebou z čehož mají jen 2 alespoň nějakou informativní hodnotu také svědčí o něčem.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Když by Vaše příspěvky postrádali invektivy, kterými přímo překypuje, jednalo by se o diskuzi. Ale takhle se projevujete zas jako jeden z těch co spolkli celou moudrost světa a jen oni jsou ti nejlepší a mají jako jediní pravdu.

Navíc to že napíšete 8 příspěvků za sebou z čehož mají jen 2 alespoň nějakou informativní hodnotu také svědčí o něčem.

 

Marek 26: Proč jste tedy byl vyhozený (ukončená smlouva dohodou s vašim kňouráním) z call centra pro neschopnost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Když by Vaše příspěvky postrádali invektivy, kterými přímo překypuje, jednalo by se o diskuzi. Ale takhle se projevujete zas jako jeden z těch co spolkli celou moudrost světa a jen oni jsou ti nejlepší a mají jako jediní pravdu.

Navíc to že napíšete 8 příspěvků za sebou z čehož mají jen 2 alespoň nějakou informativní hodnotu také svědčí o něčem.

 

Marek 26: Proč jste tedy byl vyhozený (ukončená smlouva dohodou s vašim kňouráním) z call centra pro neschopnost?

Nebyl jsem vyhozený. A nevím o tom že bych kňoural. Ano stěžoval jsem si na směny a změnu podmínek k horšímu. Pokud je to kňourání tak jsem kňoural tedy. Ale vyhozený jsem nebyl a už vůbec né kvůli neschopnosti. Možná mám o sobě velké mínění, ale myslím si že jsem schopný. A pokud jste zaměstnanec UPC a na intranetu jste si mezi výstupy přečetl že nějaký Marek z Meziboří odešel zkuste si mě vyhledat na tom samém intranetu dle jména.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marek 26 : "A pokud jste zaměstnanec UPC.... "

 

Tak pan anonym z 213.220.233.89 asi nebude zaměstnanec, když 26.1. v příspěvku psal "Pracoval jsem tam ....". Tak to už může být s loajalitou k firmě konec. A pokud pracuje, tím hůře. Ale jsem pro, tuto neplodnou polemiku ukončit a pokračovat v seriózní diskuzi.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...