Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Funguje u dokumentů česká zvuková stopa a titulky? Funguje. Víc mě nezajímá. Jestli jsou reklamy maďarsky nebo česky je mi upřímně fuk, otravné je to úplně stejně. Chápu, že některým zdejším náckům, jako například Jack to vadit bude, ale ty už snad radši ani neřeším, jinak bych se musel rozčílit.

 

hanys.k: A mají tam i verzi pro nás gaye nebo jsou to stejně netolerantní blbci jako na Prima Cool a mají jen verzi pro heterosexuální muže a lesbičky?

 

Jack_6428 je opravdu nácek, který si neuvědomuje, že maďaři jsou mnohem dál, než český tv trh. My tady s UPC ČR mnohem méně těmto stanicím paradoxně vyděláváme méně. Je to tak!!! Maďarsko a Polsko jsou (znovu opakuji) pro světové stanice zajímavějším trhem. Tady se zastavil trh. Stejně tak si myslím, že je opravdu jedno, v jakém jazyce se vysílají reklamy. :) A maďarsky mluvím, nevadí mi tento bohatší jazyk, jenž je dokonce bohatší než čeština :lol: Mimochodem, ať si Jack_6428 zajede konečně třeba k Balatonu na dovolenou a zjistí, že maďarské tv stanice jsou mnohém dále, než naše Nova a Prima. Skoro bych se hádal, že si nezadají s německými stanicemi. Jsou úplně jinde. Ať se to týká RTL Club, nebo TV 2. Jim nehrozí turecká telenovela v primetime. Doufám, že Jack_6428 nepatříš mezi ty, kdo skřípá zubami, že tento jedinečný balkánský seriál vysílá Nova nyní v 17.30. Mimochodem, je fajn, že Public TV dostal šanci, uvidíme jestli se nechopí své pravé příležitosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grafika kanálu a reklamy maďarsky? Děkuji nechci. Sdělím to National Geographic a bude náprava. Brzy.

 

ROZKAZ PANE :roll:

 

Vy pane, byste už konečně měl dostat ban za ty vaše urážky postrádající někajou inteligenci. Nemáte od něj daleko. Na rozdíl od vás nemám potřebu lidem ihned nadávat od první chvíle, co se někde objevím. Asi jiný kraj, jiný mrav. A jinak věřte, že ta náprava bude.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mě upoutávky, kde jsou názvy pořadů v maďarštině taky vadí. A nevím, proč by mě kvůli tomu měl nějaký arogantní trouba nazývat náckem. Ale ještě víc mi vadí, že nesouhlasí ani program uváděný jak v programových věstnících, tak ani v EPG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže u Jacka už to začíná překračovat únosné meze. Maďaři jsou často kritizováni za nacionalismus, mnohdy oprávněně. Ale to co předvádí Jack, to je česká verze téhož, co se obecně kritizuje na Maďarech. Nemůžu si pomoct, ale Jackovi názory, kritizující všechno maďarské, aniž by si uvědomil, že bez Maďarů bychom to ani neměli, mi připomínají názory Nacistů nebo Neonacistů typu Dělnické strany. Nepřekvapilo by mě, kdyby z Jacka vypadlo, že je voličem DS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hurry
Nemůžu si pomoct, ale Jackovi názory, kritizující všechno maďarské, aniž by si uvědomil, že bez Maďarů bychom to ani neměli, mi připomínají názory Nacistů nebo Neonacistů typu Dělnické strany. Nepřekvapilo by mě, kdyby z Jacka vypadlo, že je voličem DS.

Jestli mohu prosit,tak toto si nechte na jiná fora,myslím,že politika sem nepatří,toto je o kabelovce! Prostě někomu se líbí ono,druhému něco jiného. :) Jackovi se nelíbí maďarština v české kabelovce,vám ano.Tečka.Tady to nevyřešíte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netvrdím, že se mi maďarština líbí, jen že ji dokáži tolerovat, na rozdíl od Jacka, pro kterého je cokoliv maďarského automaticky jako rudý šátek na býka a opravdu mi svými názory připomíná typického mladého neonacistu. To není politika, to je jen o tom, jak na mě Jack působí jako člověk. Ale máta pravdu, raději pryč od toho.

 

A tak tedy k jinému, snad příjemnějšímu tématu.

http://www.digizone.cz/aktuality/prima- ... lovce-upc/

Ostatně, UPC nemá na výběr, Prima Love má Must Carry licenci, což znamená, že v musí být automaticky ve všech kabelovkách ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenže u Jacka už to začíná překračovat únosné meze. Maďaři jsou často kritizováni za nacionalismus, mnohdy oprávněně. Ale to co předvádí Jack, to je česká verze téhož, co se obecně kritizuje na Maďarech. Nemůžu si pomoct, ale Jackovi názory, kritizující všechno maďarské, aniž by si uvědomil, že bez Maďarů bychom to ani neměli, mi připomínají názory Nacistů nebo Neonacistů typu Dělnické strany. Nepřekvapilo by mě, kdyby z Jacka vypadlo, že je voličem DS.

 

Naprosto souhlasím a jsem pro ban pro Jack_6428. Už mě také rozčiluje jeho nácké nacionalistické vášně! Bez maďarů a poláků bychom měli v tv nabídce prd!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poprosit hlavně pana anonyma (a teď z mobilu se mi nechce zjišťovat jestli je to zas ten samý děd vševěd) aby krotil své výrazy a pokud neví co některé pojmy znamenají aby je nepoužíval. Úplně mě irituje když má někdo vytvořenou škatulku nácek a ani neví co to slovo znamená. Ano jack reaguje na můj vkus až moc podrážděně na maďarskou reklamu atd. Chápal bych kdyby nadával na to že zas nasadili jinou mutaci kanálu a kvůli tomu nesedí program a EPG. Ale na maďarské upoutávky by měl být za ty léta trošku zvyklý.

 

Jinak Public TV prý přislíbila zkvalitnění programové nabídky.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...