Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Pavelkk - všechny jmenované stanice vysílají v 16:9 nové pořady. A že filmy a pořady natočené před x lety jsou 4:3??? Ó jaká zvláštnost ...

 

Pak to ale neni HD ale upscal a tim padem me podvadi ja si platim HD vysilani a upscal vysilani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď proběhla aktualizace a místo Z1 jede UPC Express zřejmě v pražské mutaci. Normálně máme v Hodoníně zlínskou mutaci. Tím pádem teď máme dvě mutace UPC Express a můžeme si vybírat. Vlastně bych se ani nezlobil, kdyby to takhle zůstalo :D

Pro úplnost doplním, že v analogu místo Z1 není nic, jen šum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A já doplním, že se možná změnila verze MGM, protože teď má už nějaký den logo opět v levém horním rohu a je větší. Předtím bylo v pravém horním rohu a bylo menší.

 

Snad MGM a Universal začnou letos vysílat v 16:9, 4:3 u nich postrádá logiku.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13
Lidi, sáhne mi si na srdce. Z1 a TA3 byl úplný rozdíl, i když to byl ten samý vlastník.

TA3 a Z1 nemaju rovnakeho vlastnika. Je pravda, ze J&T niekedy vlastnilo TA3 ale uz v januari 2007 si vlastnici TV JOJ a TA3 "vymenili" svoje televizie. J&T sa stalo vlastnikom TV JOJ a Grafobal Group sa stal vlastnikom CEN, spolocnosti, ktora prevadzkuje TA3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco na zpestření. Snad nebude vadit, že to píšu i sem, ale tohle je nejčtenější vlákno, tak snad bude vícero lidí schopno zodpovědět...

 

UPC v současnosti vysílá programy HBO v rozlišení 640x576 z důvodu limitů přenesených dat v jejich DVB-C síti.

 

To je informace od HBO.

 

Jak jsem psal už dříve, UPC šetří na datovém toku některých kanálů a na rozlišení kanálů jiných - všechny kanály AXN, HBO, VH1 a pár dalších. To se ví už dlouhou dobu a doteď jsem měl jen spoustu neoficiálních domněnek a nepřímých důkazů. Nyní to je konečně oficiálně.

 

Nechápu ale, jak to, že není v DVB-C prostor? Vždyť je tam několik rezerv, analog je už dost omezený, tak kde je problém? A to chtějí brzy přidávat další kanály...

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, UPC konečně přejmenovalo bebe tv na duck tv. 26 dnů po té, kdy se tato tevevize oficiálně přejmenovala :!: Tak tomu se říká rychlost :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...