Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Ve mé smlouvě nikde není o "EXTRA" ani slovo. PLUS mám mít na rok zdarma... tedy až do léta. Nikde na upc.cz jsem balíček s názvem EXTRA nenašel. Není vyloučený, že jsem blbej a špatně koukám. Poradíte, kde ten balíček s názvem EXTRA v nabídce najít? Kteréže programy tedy jsou součástí?

Já našel jen dokument s nabídkou od 1.1.2011.

http://www.upc.cz/pdf/Cenik_Digital.pdf

Tam jsem varianty Discovery našel opět jako součást balíčku PLUS. Jen změna je v tom, že jsou pod čarou a říkají jim bonus. Jak získat bonus, případně jak o dosud dodávaný bonus přijít, není zmínka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ty kanály přestali jít proto, že:

a) technická porucha/výpadek ze strany UPC

b) odpojili je všem, protože chystají nový balíček, který co nevidět spustí společně s novým programem

jestli se jedná o bod B,tak měli vydat tiskovou zprávu a jestli o bod A a je to republikový výpadek,tak aspoň mohli na svý stránky do poruch a výpadků dát avízo

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám Supreme a všechny kanály jsou na svém místě a v původním multiplexu. Nejde přece jenom o minuloroční slevu, jinak řečeno trial?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potvrzuji rovněž výpadek uvedených Discovery programů. Já mám Standard + Fiber Power 25 / tvoří balíček/, dále HBO a rovněž ten záhadný Digi Extra na kterém až do dnešního dne fungovaly Discovery.... .Docela by mne zajímalo, jaký je vlastně v současné době obsah Extra.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě ještě tak napadlo, pokud by to mělo souvislost se změnou balíčku plus na extra tak by se změnil i stav předplatného. Mě taky nejdou Discovery a změnil se mi stav předplatného v prosinci to bylo 017FFD8F a leden 017DFD8D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že tento týden do pátku ten staronový kanál už bude :roll:

 

A to opět bylo co za odpověď ..?

 

To nebyla žádná odpověď, pane chytrý. To byla věta oznamovací a pouze konstatování mého přání, protože zdá se, UPC nikam nespěchá.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě ty kanály přestali jít proto, že:

a) technická porucha/výpadek ze strany UPC

b) odpojili je všem, protože chystají nový balíček, který co nevidět spustí společně s novým programem

jestli se jedná o bod B,tak měli vydat tiskovou zprávu a jestli o bod A a je to republikový výpadek,tak aspoň mohli na svý stránky do poruch a výpadků dát avízo

 

Jo, máš pravdu... fakt nevím, co se najednou stalo.

Přece ale UPC nemůže lidem bez jejich vědomí a souhlasu měnit služby, ne?

Problém je, že v tom EXTRA je problém už od začátku. EXTRA vyšuměl do pozadí, přišel PLUS, ale klientům se nic neřeklo. Chyba je na straně UPC, že to ututlalo. Měli jasně kontaktovat všechny předplatitele balíčku EXTRA, seznámit je se skutečností, že nyní existuje balíček PLUS a dotázat se jich, zda-li nechtějí na něj přejít. Místo toho bylo UPC zticha a řada lidí měla a má problémy, protože jsou zmateni chybou UPC, které si pořádně nehlídá, co dělá. V tom asi bude celý vtip. Já se ani radši nejdu dívat, jestli mi to funguje, protože bych se asi pravděpodobně naštval.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...