Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

taky jsem se divil.zavolal jsem ještě jednou,tentokrát na objednání nových služeb a tam mě řekli že já mám vlastě taky balíček extra.což jsem se od srdce zasmál,protože já jsem objednával internet 25+standart+balíček plus na rok zdarma a ne balíček extra na 1rok zdarma.tak jsem se s paní domluvil a přehodí mě tyto balíčky mezi sebou.takže snad do zítřka ty nové kanály naběhnou

tak už naběhli

  • -
  • -
  • -
  • -
  • Brno-Kohoutovice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak by to teď mělo jet všem s balíčky "Plus" i "Extra".

 

Ti, kdo mají balíček "Extra" budou v blýzké době informováni, že tento balíček bude k x.y.2010 obsahovat pouze programy AXN crimi a AXN scifi. Pokud budou chtět další programy mohou přejít na "Plus".

 

Tak alespoň k něčemu je toto forum dobré 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, je vidět, že když se chce, tak to jde. Už mám novou nabídku aktivovanou a vše funguje - rychlejší net, i nové kanály a to vše levněji, než předtím. A to jen hodinu po hovoru. Pán s kterým jsem mluvil si zaslouží pochvalu. :) No, jak jsem psal...zrušil jsem Standard+Extra+HBO+HD STB+Light a vyměnil to za Standard+Plus+Fiber 25+HBO+HD STB :)

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zruším, co mám, nechám si vysvětlit co je to EXTRA za paskvil a proč mě neinformovali o Plusu, objednám si UPC Fiber Power 25 + Standard + Plus na 1 rok zdarma + HBO + HD STB, zeptám se jestli tam jsou ty nový kanály, nechám si obnovit signál na obě karty co mám doma. Jestli tohle poserou, volám Malinovi.

Pokud si objednáš 25M + Standard + Plus na rok zdarma tak tam dostaneš právě zmiňovaný balíček Extra :wink: Je zdarma a programy jsou stejné jako v balíčku plus před přidáním nových kanálů. Viz to co psal anonym :wink:

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dinkylinky

Pokud si objednáš 25M + Standard + Plus na rok zdarma tak tam dostaneš právě zmiňovaný balíček Extra :wink: Je zdarma a programy jsou stejné jako v balíčku plus před přidáním nových kanálů. Viz to co psal anonym :wink:

 

To není pravda. Mám tuhle kombinaci a nové programy Discovery fungují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

at si upc toto nesmyslne pridavani strci do prdele a radeji se zameri na kvalitu vysilani - k cemu hafo programu a kvalita jak z internetu - UPC uz bezte s vasema sluzbama do PRDELE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...