Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník hanys.k
já včera na NGCH sledoval po osmé nějaký dokument o opicích a bylo to česky...

NGCH ano, to bylo avizovano dlouho dopředu, ale Jack se ptal na NG Wild, protože ten lokalizován být neměl.

aha tak to netuším

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No, ten samý dokument o opicích by měl být v úterý na NG Wild. Zřejmě to bude tak, že co bude dabované pro NG, bude s dabingem i NG Wild, protože asi někdo usoudil, že když už ten dabing jednou je, tak může být na obou kanálech. Smysl to rozhodně dává.

 

Zato na NG nebylo, navzdory slibům, včera v češtině ani všechno v prime time. Ty dva dokumenty co běžely mezi 20. a 21. byly oba titulkované. Zejména u Vteřin před katastrofou mě to překvapilo, protože ty už běžely na Nově a tak mohli klidně použít Novácký dabing.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

ja teda nevim kolegove, ale to, ze je to spojene s madarskym feedem je opravdu snad vysmech... oni to snad udelali naschval...

 

osobne zustavam verny uz jen NG HD a na tu sracku co ted vznikla mne nepresvedci se divat ani cesky dabing... proc neni spolecny feed s nejakym svetovym jazykem. Uvital bych Francouzstinu, Nemcinu a nakonec i ta Polstina mi nevadi tolik jak to huhnani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ve středu 7.4. je od 13 do 15 hod. na Satcentru chat s dámami z českého zastoupení Channels. Tak se jich můžeme zeptat, proč to není tak, jak samy předtím slibovaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tzn., že přibude i ve Standardu, viď? :? Jsem docela zvědav no... ale dá se předpokládat, že stejně jako DCH to bude na jedno brdo, ve smyslu, že budou vysílat hlavně seriály vlastní produkce plus sem tam pár výjimek. Ale nemusí to bejt špatný. Jen nechápu, proč je na tý rezervě i ruské audio?

 

Jinak, prosím vás, nevim, kolikrát to mám UPC psát, ale na NGC HD už 3. týden neodpovídá EPG vysílanému obsahu!

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mylím že to tohle by mohlo být vysvětlením: http://en.wikipedia.org/wiki/Nickelodeon_(East_Europe)

 

Pro ty, kteří neumí tak dobře anglicky stručný překlad: česká zvuková stopa byla přidána k východoevropskému feedu Nickelodeon, zahrnující kromě Česka také Maltu, Maďarsko, Rumunsko, Rusko a několik zemí bývalého SSSR.

Jenom je otázka, proč UPC má v tom svém feedu právě jenom ruštinu a ne žádný z těch zbylých jazyků.

 

PS: Omlouvám se, ale tu adresu mi to nevzalo celou a URL kód nefunguje, takže tu adresu bude třeba Copy & Past ovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem také vedle Nickelodeonu zaznamenal změnu v německých programech. Místo ZDF info je Das Erste / čili ARD /. U nás jsou tedy : Das Erste, ZDF, 3sat .

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...