Přejít na obsah

nové stanice


Návštěvník jardazholesovic

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pajabrunn

Tak pánové dnes paráda. UPC se nám pěkně rozšouplo. Nejdřív asi 4 nebo 5 aktualizací a pak koukám přibyly 3 HD stanice DIscoveryHD, RushHD a MarkízaHD. A dál Discovery science, Discovery Travel, Nickelodeon, SyFY chanel a TV Doma to vše SD. No a Zone Club se změnil na Fine Living Network. Tak tohle rozšíření se DNES docela povedlo.. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Tak pánové dnes paráda. UPC se nám pěkně rozšouplo. Nejdřív asi 4 nebo 5 aktualizací a pak koukám přibyly 3 HD stanice DIscoveryHD, RushHD a MarkízaHD. A dál Discovery science, Discovery Travel, Nickelodeon, SyFY chanel a TV Doma to vše SD. No a Zone Club se změnil na Fine Living Network. Tak tohle rozšíření se DNES docela povedlo.. 8)

A já jsem si zase všiml, že vzali ohled i na několikaměsíční výsledky ankety, který program nejvíc chceme a konečně překlopili původní Eurosport 2 na česky komentovaný Eurosport 2 Bundesliga, teď už vlastně Eurosport 2 NEE. Super! :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak pánové dnes paráda. UPC se nám pěkně rozšouplo. Nejdřív asi 4 nebo 5 aktualizací a pak koukám přibyly 3 HD stanice DIscoveryHD, RushHD a MarkízaHD. A dál Discovery science, Discovery Travel, Nickelodeon, SyFY chanel a TV Doma to vše SD. No a Zone Club se změnil na Fine Living Network. Tak tohle rozšíření se DNES docela povedlo.. 8)

A já jsem si zase všiml, že vzali ohled i na několikaměsíční výsledky ankety, který program nejvíc chceme a konečně překlopili původní Eurosport 2 na česky komentovaný Eurosport 2 Bundesliga, teď už vlastně Eurosport 2 NEE. Super! :wink:

Málem jsem uvěřil... :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ale teď dost vtipů a co se opravdu změnilo, ale moc toho není, bohužel. Podle očekávání se Zone Club změnil na FLN, tady žádné překvapení. Další změnou je, že National Geographic vyměnil polskou zvukovou stopu za českou. Ale zatím v ní česky běží jenom upoutávky. Také změnili písmo u titulků. Špatnou zprávou pro Jacka je, že reklamy i nápisy u upoutávek jsou maďarsky, ale to také není překvapení. Je evidentní, že česká stopa byla "přilepena" pouze k maďarské verzi a ne k polské. To jsou bohužel zatím všechny změny k dnešnímu datu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

NGCH dostalo českou zvukovou stopu jen v digitálu. V analogu jen jen angličtina a protože u dabovaných pořadů se už nevysílají titulky, tak ti, co mají pouze analog mají k dispozici pouze neotitulkované anglické znění.

Ve včerejším rozhovoru na Satcentru tvrdila zástupkyně Channels, že veškeré upoutávky a reklamy už budou v češtině, což pravda není. Upoutávky české jsou, ale reklamy jsou stále maďarské, stejně jako nápisy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...