Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Mně teď po akci navýšili 10Mbit z 322,- na nějakých 490,- Takže jsem poslal požadavek, že chci odstoupit od smlouvy a dnes mi volali, že mi internet ponechají za stejnou cenu, jako jsem měl doposud tv 10Mbit/322,- a nebo 25Mbit za nějakých 380,-. Takže zvažuji, jestli mám tlačit na pilu nebo se spokojit s touto cenou. Co myslíte?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně teď po akci navýšili 10Mbit z 322,- na nějakých 490,- Takže jsem poslal požadavek, že chci odstoupit od smlouvy a dnes mi volali, že mi internet ponechají za stejnou cenu, jako jsem měl doposud tv 10Mbit/322,- a nebo 25Mbit za nějakých 380,-. Takže zvažuji, jestli mám tlačit na pilu nebo se spokojit s touto cenou. Co myslíte?

Díky

Spokojit. Resp. nic jiného ti nezbude lepší cenu už nejspíš nedostaneš.

 

Chci se zeptat na UPC SmartGuard,jaká je kvalita.

Není to špatné. Je to převlečený F-Secure. Ale jestli chceš můžu ti uvést buď kvalitnější placené a nebo dokonce i kvalitnější alternativy zdarma.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky, nakonce jsem si řekl, že kvůli 20,- se s nima přetahovat nebude a mám zase 10MBit s tím, že až mi bude končit opět "akční nabídka", mám zavolat znova. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník upccruiser

Zdravim, mam uz delsi dobu FP10. K tomu Cisco router v pronajmu za mesicni cenu nejakych 450kc. Pomalu me ta rychlost prestava stacit(vic pc, voip, nas a HD ripy) a rad bych presel na FB25. Mam teda pocitat cenu tarifu plus cenu za pronajem? Nebo se do noveho tarifu promitne stavajici zvýhodněna nabídka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník stfuuz

taky si přihodim neco o slevách

 

cca po 10 letech, kdy jsme byli zákazníky upc, jsem jim psal, že je u nás nově dostupný centrio a nabízí nám tv + net se slevou 50% na rok (přičemž první měsíc je zdarma), a zeptal jsem se, jestli mi můžou taky nějakou podobnou nabídnout, aby se nám nevyplatilo přejít na centrio

samozřejmě nic dát nechtěli s odůvodněním, že je nabízí jen novým zákazníkům, a že jako každej jí má na začátku a pak už platí plnou cenu, čímž je zaručená rovnost a blabla...

psal jsem jim, že my jsme před těmi x lety žádnou slevu nedostali, že není pravda to o poskytování slev jen jednou v rámci akce na začátku, že vím o více případech, kdy prodlužujou slevy, pokud se pohrozí výpovědí, a jestli vážně chtějí přijít o dlouholetýho zákazníka (s výbornou platební bilancí)...ale furt nic

po vypovědění balíčku standart + fiber 25 se mi asi po tejdnu ozvali a najednou všechno jde a prej že můžou jít až na 741,- měsíčně po dobu jednoho roku a že jejich internet získal už x let po sobě ocenění internet roku (HAHAHA), na což jsem se jim zvysoka vykálel

 

takže přecházíme na centrio, kde budem mít srovnatelnou programovou nabídku, přičemž jsou v ceně i dva stb (jeden HD), a net 30/30 za 499,- měsíčně

 

celkově mě ale dost irituje přístup upc k dlouhodobým zakazníkům, kdy po x letech placení litru (dřív i víc) měsíčně nejsou ochotný dát vůbec žádnou slevu (pokud se nepodá výpověď)....to mi přijde velmi ubohý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník st33m
Dobrý den

 

5 měsíců jsem byl dlouholetým zákazník UPC, který měl nově FIBER 100 za 799kč, měl jsem tedy 20% slevu. Jinak 100Mbits papírově stojí 999kč.

 

Chci říct, že mě fascinuje jak na upc neofiku foru lidé se předhání kdo má vetší slevu. Tak jsem si řekl že se s 20% slevou nespokojím a nechám to vypovědět. Věděl jsem že se tam slevy dokáží poskytovat v úrovni 50-35%. Po opravdu velkém snažení s tím jak jsem nespokojen se službou (prostě sociální inženýrství na téma...jsem nespokojen s tímhle a tímto) jsem se dozvěděl že produkty FIBER 100 a 50 jdou zlevnit o 20% a tarify FIBER 10 a 25 jdou zlevnit o 35%. Po hovoru, který trval 21 min s operátorem jsem přešel na FIBER 25 na který jsem dostal 35% slevu, takže cena je podobná ceně jako kdybych jsem byl nový zákazník a čerpal u nich takovou tu jejich uvítací akční cenu. Tento text jsem napsal aby lidi se nebáli otevřít pusu a snažili se a taky nechci jen ze systému fór čerpat, ale i přispívat.

 

UPC FIBER 25 cena v základu 599kč po aplikování bububu systému 389kč.

SLEVA 35 PROCENT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...