Přejít na obsah

Prodloužení 50% slevy na internet - zkušenosti ?


Návštěvník Ex

Doporučené příspěvky

Návštěvník Worm

Já osobně nepotřebuji připojení 100/100 Mb/s (nebo v mém případě 30/30 Mb/s), ale ta asymetrie u UPC je už příliš velká. Dnes existuje celá řada služeb pro sdílení souborů a zálohování (Dropbox, Adrive apod.).

Zkoušel jsem zálohování cca 6GB fotek a dokumentů a bylo z toho mnohahodinové utrpení. Ale ono i uploadování 500 MB by zabralo přes třičtvrtě hodiny!

 

Myslím, že by stačil poměr downstream/upstream 1:5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Chtel bych se zeptat, pokud mi u UPC slevu nedaji a ukoncim s nimi smlouvu, jak to bude s CI modulem CONAX, pri zalozeni nove smlovy s UPC, aby byla poskytnuta sleva? Bude fungovat, nebo musim koupit novy CI modul?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych se zeptat, pokud mi u UPC slevu nedaji a ukoncim s nimi smlouvu, jak to bude s CI modulem CONAX, pri zalozeni nove smlovy s UPC, aby byla poskytnuta sleva? Bude fungovat, nebo musim koupit novy CI modul?

Lze převést :wink: Stačí napsat číslo modulu + číslo staré smlouvy na které byl registrovaný + jméno majitele (objednávatele) modulu. Nejlépe při objednávce aby mohl technik přinést novou kartu. A nebo se zeptat zda převedou i s kartou.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník upccruiser

Ja mam ted nabidku od 02, 16Mbit za 400kc. Od UPC mam internet fiber10 a modem. takze mesicne nejakych cca 560kc, Dneska jsem podal zadost o vypoved, takze uvidime jak se k tomu UPC postavi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dejme tomu, že někdy někde se adsl těm teoretickejm 10 - 14 Mb/s občas i vzdáleně přiblíží, ale srovnávat agregovaný adsl s optikou bez omezení, to zvládne podobným způsobem málokdo... :lol: s tim bych tě poslal víš kam... třeba do O2...

 

chjo, i s takovejma lidma bohužel denně přicházim do styku... :cry: nemám to lehký :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník upccruiser

Spatne jsem to napsal, ale je to primarne urcene pro rodice. Bezi na tom skype a VoIP. Na to opravdu neni potreba optika bez agregace. Navic bydli blizko u ustredny, takze ty rychlosti a stabilita muzou byt slusne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud je potřeba wifi modem, může bejt k netu připojeno víc zařízení a neni nutný řešit, jestli měsíčně ne/připlácet 160 czk za kvalitnější konektivitu... stabilní rychlost stahování i odesílání za to určitě stojí, těch -X až +4 Mb/s je sázka do loterie a záleží na tom, kolik lidí zrovna bude na netu co dělat... rychlost odesílání pod 1 Mb/s je docela tragická, standardních teoretickejch 0,5 Mb/s u O2 je úplně mimo mísu... pokud je u ADSL agregace 1:50, z 16 Mb/s může bejt klidně 0,3 Mb/s a z uploadu čistá nula... to jen tak na okraj, samozřejmě upc může mít jednou za čas nějaký technický problémy, ale to se bohužel nikdy nevyhne žádnýmu poskytovateli... :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire
...chjo, i s takovejma lidma bohužel denně přicházim do styku... :cry: nemám to lehký :?

No ty jsi uplnej chudacek, mas to holt tezky za ten mesic u UPC. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...