Přejít na obsah

panasonic a DVB-C


Návštěvník peatro

Doporučené příspěvky

Návštěvník Mysterious Art

Televize TX-P42G20E na SD kartě soubor (jedná se o Adobe) nerozeznala a nespustil se autoload. Stále sleduji vysílání DVB-C přes region Německo... EPG... na ho*no. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

>HaWe

 

Ja tedy nevim, kartu jsem objednal, vlozil do TV a dal naladit. Zadne cekani, proste to jelo hned.

A k tomu navodu, jak vlozit modul do slotu. Nechci obhajovat DVB-C shop, ale myslim si, ze je to dano konstrukci TV, jak se tam ma vlozit.

 

viz. zrovna u toho Panasonicu jsem se dival, a na strane c.44 manualu je psano:

- pokud byla dodana obrazova karta a cteci zarizeni jako jedna sada, nejprve umistete cteci zarizeni a pote do nej vlozte obrazovou kartu

- vlozte modul ve spravnem smeru

Je tam i obrazek.

 

Ze je nekdo tatar, a narve to tam silou a pak se jeste divi a pta se, jestli to muze byt problem.

  • -
  • -
  • Komplet
  • CA
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, je asi pravda, že záleží na konstrukci toho kterého zařízení. Kdo je úpný laik, tak může mít problémy. Já si vzpomínám jak jsem u satelitního přijímače do CI slotu dával modul s kartou jednoho sat.operátora. Ono to tam šlo všemi způsoby a pěkně jsem se vystekal, než jsem zvolil správnou variantu.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mysterious Art

K CI modulu: ať je problém kde chce - v TV nebo modulu - k onomu typickému zasunutí na kontakty (všichni to znáte - buď cvaknutí, zaskočení, klapnutí nebo podobně) u toho Panasonicu nedojde. Modul v TV slotu ztěžka drhne po celou dráhu zasouvání a doraz vůbec není zřejmý...Nic to však už nezmění na situaci, že ta nová TV, mu půjde do opravny. :roll::roll:

Upraveno uživatelem Mysterious Art
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Mysterious Art

Prosím nějakou dobrou duši o informaci.... Pokud jste si stahovali soubor na podporu české lokalizace pro Panasonic - jak bylo řečeno - kopírováním na SD kartu a založením do zapnuté TV - tak, v jakém formátu byl ten soubor. Nedávno jsem se tady čílil, že moje TV žádný soubor nerozpoznala, ale dneska jsem zjistil, že mi Opera ukládá z Letecké pošty všechno jako PDF - což může být důvod nenačtení do TV. Myslím, že mi to pojede, pokud příponu oné aktualizace správně přejmenuji - jestli mi to tedy někdo můžete říct. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opera je v tomto naprosto mimo, ja ji take pouzivam a mivam s ni stejne problemy,

ten soubor ma koncovku ZIP a po rozbaleni je tam Sddl.sec, tazke staci prejmenovat PDF na ZIP, casto staci se kouknout na zdrojovy kod toho souboru a hned na zacatku vetsinou byva uvedena o jaky format se jedna, takze podle toho pak koncovku prejmenovat.

Ale mluvim o souboru ktery je ke stazeni na strankach Panasoniku, na letecke poste uz nic neni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mhala

dobrý den,jsem tu nový,ale češtinu v TX-P42S20E jsem vyřešil tím ,že jsem si ze stránek sharerapid.com stáhnul soubor SDDL.sec.Musíte se zaregistrovat aby jste mohli stahovat a název souboru zadáte do vyhledavače.Samotný soubor po stažení dáte na pamětovou kartu vsunete do zapnuté tv a samo vám to napovída.když je to hotovo vypnete na chvíli tv po zapnutí v menu zadáte expediční nastavení ,tv všechna vaše nastavení smaže a ladíte vše od začátku je zadáte region ČESKO a tv si naladí programy sama vy provedete jenom své nastavení jasu kontrastu atd.Soubory AVI z SD karty nový firmware nepřehrává.Přeji vám mnoho zdaru a ničeho se nebojte konečně česká diakritika v epg i teletextu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...