Přejít na obsah

panasonic a DVB-C


Návštěvník peatro

Doporučené příspěvky

Návštěvník peatro

konecne ze vsech diskusi jsem nasel moudra slova, to co si i ja myslim a porad na to narazim......

O důvoc víc proč nevrazit do V-čka přes 40 ale koupit něco levnějšího a za pár let to střelit za pětinu ceny. Prostě teď se nedá koupit HD placka na 10 let, současná technologie je jen přechodná a vysoce investovat je neadekvátní...

co ktomu dodat?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

to peatro a Weiny: :D:lol: to byste si ale nemohli nikdy nic koupit, protože technologie šla neustále dopředu, jde neustále dopředu a půjde neustále dopředu.

 

Takže pokaždý, když si něco koupíte, tak za rok, ne-li za několik měsíců vyjde úplná novinka s funkcemi, o kterých si může Váš staronový přístroj nechat jen zdát. Tak je to prostě se vším a vždycky to tak bude. Vývoj různých technologií nikdy nikdo nezastaví.

 

Já mám například G15 a kupoval jsem si ji hlavně kvůli HDMI konektoru navíc (těch není nikdy dost) a síťovým službám. THX certifikaci a PIP jsem nepotřeboval, ale nikomu tu nevnucuju, že si nemá kupovat V10, protože je to zbytečný.

 

Jak říkám, nehádejte se, co je lepší a co není. Každý má jiné preference, a podle toho si zvolí, jaký přístroj si pořídí. Vám přijdou nějaké funkce zbytečné, ale pro někoho jiného jsou prostě jednoduše nepostradatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Weiny

To: Ona

Ale chlape, my se přece nehádáme! :lol:

Naopak, oba v tom lítáme úplně stejně, jen já ještě narozdíl od Peatra nic nekoupil a zatím sonduji. On už narozdíl ode mě hodně řádil i v diskuzích jinde, aby se dobral konce, já to ale všechno jako stovky dalších poctivě četl a až teď jsem si to konečně shrnul.

Jen nemáš tak úplně pravdu s tím,že všechny komponenty jdou prudce dopředu a je potřeba je co rok měnit, naopak, takovým se vyhýbám, jinak bych se nedoplatil a nebyl nikdy spokojen. Navíc jak stárnu začínám mít strach z nových věcí, než si na ně zase zvyknu a vychytám je, přibyde mi vždy spousta šedivých vlasů :? O to víc mě mrzí,že tak drahá věc jako je plazma mě má něčím nedokonalým štvát a mám ji za rok dva prodávat hluboce pod cenou...

Aspoň že už nestojí jak na začátku.

Díky Peatro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

No jestli ho ta televize skutečně má (což nevím), tak je to myšleno tak, že je funkční při výběru země Finsko, Švédsko, atd. (aspoň tedy myslím :-) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rkubik

Mam S10 asi 6 měsíců,zprovoznil jsem i kabelovej tuner a myslím,že napříkad stanice v HD nemají chybu.Kupoval jsem ji za 25 tis, G10 byla trošku dražšší,ale jak bylo už řečeno,všecho to je jen spotřební elektronika,dnes je 12 generace panelu,po novém roce přijde 13 generace,pak 14 a tak dale, V real 4,pak 5,6. Nikdy nekončicí kolotoč.Na začatku roku je jako novinka draha,na konci roku už je v rozumné ceně a po roce po ni nikdo ani nevzdechne vzhledem k novým modelům.Pokud tu televizi chcete,berte ji ted,nevím o čem pořad na různych forech někdo půl roku přemýšlí o nové TV a pořad řeší a řeší,jo,ne?

Na letošních modelech Panasonica kabelovka s jistýma drobnostma jede a o to jde,You tube na vyších třídach sledovat nemusím,vzhledem k jejich kvalitě na monitoru PC si nedokaži představit tohle na metrové Tv ve ful hd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
hele co tadle TV?

 

Panasonic TX-P42U10E

na strankach Alzy maji psany ze tam je DVB - C.

nevyte jeslti je mysleno pouze jako v tech Finskych zemich a nebo uz je nastalo?

http://www.alza.cz/panasonic-viera-tx-p ... 136546.htm

 

Mám ji. Finsko funguje. Pozor - nemá VGA! Mají chybu v popisku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
Dobrý den,

 

stejně tak se zaměřujeme na vývoj nového softwaru pro stávající televizory.

Tento požadavek byl předán na vývojové oddělení. Nicméně také v tuto

chvíli není v mých silách výsledek potvrdit.

 

Děkujeme a přejeme Vám hezký zbytek dne.

 

Zákaznická podpora Panasonic

 

Zkusil jsem napsat na Panasonic a odpověděli mi, že nemají žádné informace o novém SW, tedy spíše, že nemají informace o tom, že by byl SW s aktivním DVB-C pro Česko distribuován.

 

Tak nevím, co si mám myslet. Skutečně pracují na novém SW, který aktivuje DVB-C pro Česko u stávajících modelů nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník peatro

no ja bych se toho nebal, urcite bude, otazka je kdy.... ja uz treba mam upgrade z 1209 na 1215 SDDL

ale samozdrejme tento rok to nebude to je fantasie spis se modle te, aby to vyslo s novymi modely, ktere pujdou v dubnu do prodeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...